Nazlı Çetin kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
956
Nazlı Çetin kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nazlı Çetin Kimdir, biyografi sitemizde Nazlı Çetin ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nazlı Çetin kaç yaşında?, Nazlı Çetin memleketi neresi, Nazlı Çetin evi nerede, Nazlı Çetin nereli, Nazlı Çetin instagram, Nazlı Çetin ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Nazlı Çetin Biyografi

Nazlı Çetin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nazlı Çetin dizi oyuncusu, yarışmacı, Miss Turkey 2019 finalistidir. 29 Nisan 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 21 yaşındadır. 2019 senesinde Miss Turkey finalisti oldu. Ardından yarışma programı sundu ve dizilerde oyunculuk yapmaya başladı.

Nazlı Çetin yaşamı ve biyografisi

Nazlı Can Çetin 29 Nisan 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ve öğretim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde sürdü ve mezun oldu.

Hayatının en büyük kırılma noktası 2019 senesinde katılığı Miss Turkey 2019 güzellik yarışması oldu. Bu yarışmada finalist oldu. Ardından Craft Oyunculuk Akademsinden temel oyunculuk dersleri aldı.

Nazlı Çetin oyunculuk kariyerine ilk kez 2019 senesinde Lifecell ve Pepsi reklam filmlerinde oynayarak adım attı. Aynı yıl Gajendra Verma – Ja Ja Ja video klibinde yer aldı. Kapanmadan Kazan yarışma programında yardımcı sunuculuk yaptı. Başarısını gün geçtikçe yükselten genç ve güzel oyuncu Aysha, Merve Dağlı 2019 kapak modeli oldu.

Nazlı Çetin dizi oyunculuğuna 2020 senesinde Şeref Sözü adlı dizide Hicran rolü ile adım attı. 2021 senesinde Mucize Doktor dizisinde rol aldı. Aynı yıl 2021 senesinde Kardeşlerim dizisinde Dora rolüne hayat veren isim oldu. Kardeşlerim Dora kişiliğini canlandıran Nazlı Çetin kötü karaktere can verecektir.

Nazlı Çetin boy kilo ve hangi burç?

Nazlı Çetin boyu 1.76 cm kilosu 54 kg ve burcu Boğa.

Nazlı Çetin sevgilisi

Nazlı Çetin sevgilisi ve özel yaşamı ile ilgili net bilgiler bulunmamaktadır.

Nazlı Çetin dizileri ve filmleri

  • 2021 Kardeşlerim (Dora)
  • 2021 Mucize Doktor
  • 2020 Şeref Sözü (Hicran)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.