Nazlı Canyurt kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
59
Nazlı Canyurt kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nazlı Canyurt kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Nazlı Canyurt kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nazlı Canyurt kimdir? kaç yaşında?, Nazlı Canyurt kimdir? memleketi neresi, Nazlı Canyurt kimdir? evi nerede, Nazlı Canyurt kimdir? nereli, Nazlı Canyurt kimdir? instagram, Nazlı Canyurt kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nazlı Canyurt kimdir? Biyografi

Nazlı Canyurt nereli? Kaç yaşında?

Nazlı Canyurt kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Nazlı Canyurt evli mi, eşi, kiminle evlendi, sevgilisi? Nazlı Canyurt Instagram hesabı, hangi takımı tutuyor ve ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nazlı Canyurt yaşamı ve biyografisi

Nazlı Canyurt Türk haber spikeridir. Beın Sports ekranlarında sunduğu haber, röportaj ve spor bültenleri ile tanınmaktadır.

Nazlı Canyurt 28 Ekim 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul  Bahariye ilkögretim okulu’nda başladı.Bostancı Lisesi’ni tamamaladıktan sonra Üniversite eğitim hayatına Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesin’de sürdürdü. Nazlı Canyurt boyu 1.71 cm, kilosu 56 kg burcu Akrep’tir.

Nazlı Canyurt evli mi

Nazlı Canyurt televizyonculuk kariyerine NTV Spor’da stajyer muhabir olarak başladı. Ardından dönemin televizyon kanalı Kanal Türk’te muhabirlik yaptı. Daha sonra Bugün TV’de spor spikerliği yaptı.  Bir dönem Tolga Becer ile birlikte “Canlı Gol” programını sunana isim oldu. Nazlı Canyurt bunun bunun yanında; “Günaydın Futbol”, “Tribün Spor” ve “Yeni Gün” programlarını sundu. Nazlı Canyurt 2011 senesinde “Beın Sports” kanalında görev almaya başladı. Çocuk sevgisi bol olan Nazlı Canyurt denizleri çok sevmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.