Nazım Torbaoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
490
Nazım Torbaoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nazım Torbaoğlu Kimdir, biyografi sitemizde Nazım Torbaoğlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nazım Torbaoğlu kaç yaşında?, Nazım Torbaoğlu memleketi neresi, Nazım Torbaoğlu evi nerede, Nazım Torbaoğlu nereli, Nazım Torbaoğlu instagram, Nazım Torbaoğlu ile alakalı her detay yazımızda..

Nazım Torbaoğlu Biyografi

Nazım Torbaoğlu 1969 senesinde Aydın Bozadoğan’da dünyaya gözlerini açtı.  Eğitim yaşamını ilk orta derece eğitimini Aydın’da Liseyi ise İzmir Atatürk Lisesi’nde bitirdi. Üniversite yaşamına gelince 1988 senesinde, Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Fakültesine kazanarak üniversiteye gitmeye başladı.  Lakin 1994 senesinde son sınıfta iken üniversite eğitim hayatına ara vermek zorunda kalmıştır. Daha sonra 1997 senesinde Hasat BNO Grup Ltd. Şti’ni kurarak iş yaşamına atılmaya başlamıştır. Şu anda İzmir’in ünlü saygın iş adamaları içinde bulunmaktadır.

Nazım Torbaoğlu şirketleri ve sporda yaptığı atılımlarla bilinmektedir. Nazım Torbaoğlu Karşıyaka Spor Kulübü yöneticiliği yapmıştır. Lakin bunun öncesinde Voleybol Şubesi Basın Sözcülüğü ardından da Voleybol Şube Başkanlığı yapmıştır.

Nazım Torbaoğlu avod yani A.V.O.D. Kurutulmuş Gıda Ve Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı’dır.  A.V.O.D. A.Ş. kurucu ortaklarından olup, Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.