Naz Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
445
Naz Sayıner kimdir, nereli, kaç yaşında?

Naz Sayıner Kimdir, biyografi sitemizde Naz Sayıner ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Naz Sayıner kaç yaşında?, Naz Sayıner memleketi neresi, Naz Sayıner evi nerede, Naz Sayıner nereli, Naz Sayıner instagram, Naz Sayıner ile alakalı her detay yazımızda..

Naz Sayıner Biyografi

Naz Sayıner kimdir, kaç yaşında, nereli?

Naz Sayıner dizi, reklam ve sinema oyuncusudur. 15 Nisan 2003 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 18 yaşındadır. Naz Sayıner oynadığı, reklam, dizi ve sinema filmleri ile tanınmaya başladı.

Naz Sayıner yaşamı ve biyografisi

Naz Sayıner 15 Nisan 2003 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde devam etmeye başladı.

Naz Sayıner oyunculuk kariyerine çocuk yaşlarda adım attı. Knorr ve Arçelik reklam filmlerinde rol aldı. Ardından Oyuncular Sendikası tanıtım filminde yer aldı. Oyunculuk kariyerine 2015 senesinde Gecenin Kraliçesi dizisinde Burcu rolü ile adım attı. 2016 senesinde Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Mercan rolüne hayat verdi. 2017 senesinde Siyah Beyaz Aşk dizi kadrosuna dahil oldu. 2018 senesinde ise Bir Deli Rüzgar dizisinde Zeliş rolü ile seyircinin karşısına çıktı.

2018 senesinde ilk ke beyazperde de Kötülük Kılavuzu / Şeytanın El Kitabı sinema filminde Songül rolünü canlandırdı. 2021 senesinde Kırmızı Oda dizisinde Duygu rolünü oynayan Naz Sayıner aynı yıl Kalp Yarası dizisinde Müge rolüne hayat veren isim oldu.

Naz Sayıner boy kilo ve hangi burç?

Naz Sayıner boyu 1.60 cm kilosu 50 kg ve burcu Koç.

Naz Sayıner sevgilisi?

Naz Sayıner sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin bilgiler internet kaynaklarında yetersizdir. Naz Sayıner kaç yaşında, boy kilo, kimdir, sevgilisi, yaşamı, yer aldığı diziler, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

Naz Sayıner dizileri ve filmleri

Naz Sayıner yer aldığı diziler? Naz Sayıner hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Kalp Yarası (Müge)
  • 2021 Kırmızı Oda (Duygu)
  • 2018 Kötülük Kılavuzu / Şeytanın El Kitabı (Songül)
  • 2018 Bir Deli Rüzgar (Zeliş)
  • 2017 Siyah Beyaz Aşk
  • 2016 Bana Sevmeyi Anlat (Mercan)
  • 2015 Gecenin Kraliçesi (Burcu)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.