Naz Mila Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
187
Naz Mila Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Naz Mila Kimdir?, biyografi sitemizde Naz Mila Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Naz Mila Kimdir? kaç yaşında?, Naz Mila Kimdir? memleketi neresi, Naz Mila Kimdir? evi nerede, Naz Mila Kimdir? nereli, Naz Mila Kimdir? instagram, Naz Mila Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Naz Mila Kimdir? Biyografi

Naz Mila Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Ekranların sempatik ve dikkat çeken güzelliği ile adeta göz dolduran Naz Mila paylaşımı yaptığı videolar ile fenomen olmaya sürdürmekte. Muz ve çikolata sosu ile seksi pozlar veren Naz Mila sosyal platform üzerinden ilgi odağı olunca birden yaşamı merak konusu oldu. Peki, Naz Mila kimdir? Nasıl fenomen oldu?

Gündüz kuşağı programlarında evlendirme programında üne kavuşan Naz Mila  21 Mart 1991 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü kentinde dünyaya gözlerini açtı. Çocukluğu burada geçti. Kısa bir süre sonra yaşamına bir erkek girdi. Küçük yaşta evlenme kararı aldı. Bu evliğinden bir kızı oldu. Adını Milana koydu. Lakin bu evlilik pek de uzun sürmedi. Kısa bir süre sonra boşanma kararı aldı.

Türkiye’ye gelen Naz Mila evlendirme programına katıldıktan sonra şöhret oldu.  Ülkemizde adı bilinen inşaat dünyasının duayeni Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte  görüntülenmiştir.

1.60 boyunda olan güzel yarışmacı Naz Mila 48 kiloda ve burcu ise koç.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.