Naz Göktan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
89
Naz Göktan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Naz Göktan kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Naz Göktan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Naz Göktan kimdir? kaç yaşında?, Naz Göktan kimdir? memleketi neresi, Naz Göktan kimdir? evi nerede, Naz Göktan kimdir? nereli, Naz Göktan kimdir? instagram, Naz Göktan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Naz Göktan kimdir? Biyografi

Naz Göktan nereli? Kaç yaşında?

Naz Göktan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Naz Göktan sevgilisi, evli mi, çocuğu, boy kilo, yaş, yer aldığı diziler? Naz Göktan ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Naz Göktan yaşamı ve biyografisi

Naz Göktan Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Oynadığı filmlerle tanınmaya başladı.

Naz Göktan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Naz Göktan 1990 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Ankara’da eğitim yaşamına başladı. 3 yaşında bale eğitimi aldı. 17 yaşında İngiltere Royal Academy of Dance’den eğitimini tamamlayarak mezun oldu. Naz Göktan Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdiktan sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Antropoloji bölümünde eğitim hayatına sürdü. Bale ve tiyatro sahnelerinde oyunculuk kariyerine başlayan Naz Göktan “Sadri Alışık Anadolu Tiyatro Oyuncu Ödülleri’nde” “Genç Yetenek Ödülünü” sahibi oldu. 2011 senesinde StüdyoCer çatısı altında oyuncu olarak görev aldı. 2013 senesinde başladığı Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü 2018 senesinde bitirdi. Arkadaş grubu ile kurduğu “Sahne 367” bünyesinde çalışmalar yaptı.

Naz Göktan biyografi

Aynı zamanda eğitmen de olan Naz Göktan kameraların karşısına 2019 senesinde “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde oynadığı “Emine “rolü ile adım attı. Naz Göktan boyu 1.70 cm kilosu 56 kg.

Naz Göktan tiyatro oyunları

  • 2018 – Devinim
  • 2018 – Madam
  • 2018 – Soytarılar 2024
  • 2017 – 39 Basamak
  • 2017 – Öfke
  • 2016 – Mouthgasm
  • 2016 – The Madman and The Nun
  • 2014 – Böcek

Naz Göktan dizileri ve filmleri

Naz Göktan yer aldığı diziler? Naz Göktan hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Doğduğun Ev Kaderindir (Emine)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.