Naz Göktan Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

17.09.2021
344
Naz Göktan Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Naz Göktan Kimdir?, biyografi bölümümüzde Naz Göktan Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Naz Göktan Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Naz Göktan Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Naz Göktan
Meslek Oyuncu
Yaşı 30 (1990-11-30)
Boyu 1,70
Kilosu 58 KG
Burcu Yay
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Çift Ana Dal
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Ankara

Naz Göktan Kimdir? Biyografi

Naz Göktan, 30 Kasım 1990 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. 3 yaşındayken klasik bale eğitimi almaya başlamıştır.  

2007 senesinde MEB ve İngiltere Royal Academy of Dance’deki eğitimini tamamlamıştır. Orta öğretim eğitim hayatına Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde devam etmiştir.  

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Antropoloji Bölümü’nü kazanan Naz Göktan, bir senenin sonrasında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ne kaydolmuş ve çift anadal yapmıştır. İki bölümden de 2012 senesinde mezun olmuştur.  

Mezuniyetinin sonrasında 2011 senesinde StüdyoCer isimli toplulukta başlamış, 2014 yılına kadar burada çalışmıştır.

Daha sonra eğitim hayatına devam etme kararı alan Göktan, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’ndeki eğitimini de tamamlamıştır.  

2017 senesinde okuldaki dostlarının kurmuş olduğu ‘Sahne 367’de sahne almaya başlayan güzel oyuncu, kameralar karşısına TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ adlı dizi ile geçmiştir. Başarılı oyuncu dizide Emine kişiliğine hayat vermektedir.  

Yay burcu detaylarına sahip olan Naz Göktan, 1.70 metre uzunlukta ve 58 kilogram ağırlıktadır.  

20 Kasım 2020 Cuma 10:40
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.