Naz Frambuaz kimdir, Naz Frambuaz kaç yaşında?

06.11.2021
119
Naz Frambuaz kimdir, Naz Frambuaz kaç yaşında?

Naz Frambuaz kimdir, biyografi bölümünde Naz Frambuaz biyografi sayfası ile karşınızdayız. Naz Frambuaz kaç yaşında?, Naz Frambuaz memleketi neresi, Naz Frambuaz facebook, Naz Frambuaz nereli, Naz Frambuaz instagram, Naz Frambuaz ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Naz Frambuaz kimdir? başlığımızın detayları..

Naz Frambuaz Kimdir – Naz Frambuaz Biyografi

Naz Frambuaz’ 1994 doğumludur. Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunudur. Sanılanın aksine soyadı Frambuaz değildir.

Naz Frambuaz Twitch’te canlı yayın yaparak oyun oynayan bir yayıncıdır. Snapchat’in popüler olduğu zamandan beri adından çok fazla söz ettiren Naz, güzelliğiyle ayrı, şakaleriyle ayrı seviliyor. İnstagram, Twitter, Youtube, Twitch gibi platformları aktif kullanmaktadır.

Önce de Algida Boom Boom Noobstar müsabakasında sunuculuk yaptı.

Naz Frambuaz Twitch yayınlarına hemen hemen olarak 2018 senesinin Ağustos ayında başlamıştır. Yayınlarında bolca Pubg oyununu oynamaktadır. Profesyonel olduğunu söyleyemeyiz fakat kendi özgün kişiliği ve diğer yayıncılardan farklı olması sebebiyle izlenmektedir. Naz Frambuaz’ın Twitch kanalı dışında bir Youtube kanalı da mevcuttur. Youtube kanalına da içerik üretmektedir.

Bir videoda 2.5 tane dövmesi olduğunu birisinin sağ kolunda, birisinin belinde, birisininde ensesinde olduğunu belirtmiştir. Ensesindeki dövmeyi sildirmeye çalıştığını ama iz kaldığını dövmeleri yaptırdığından ise pişman olduğunu belirtmiştir.

Naz Frambuaz, yönetmenliğini  Berk Alan’ın yaptığı 2019 yapım oyuncu ekibinde bulunan Alper Rende, Kemal Can Parlak, Ali Biçim,Bilge Su Işık,Alparslan Özmol’un olduğu Sar Başa adlı  Sinema Filminde rol almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.