Naz Çağla Irmak kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
1.223
Naz Çağla Irmak kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Naz Çağla Irmak kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Naz Çağla Irmak kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Naz Çağla Irmak kimdir? kaç yaşında?, Naz Çağla Irmak kimdir? memleketi neresi, Naz Çağla Irmak kimdir? evi nerede, Naz Çağla Irmak kimdir? nereli, Naz Çağla Irmak kimdir? instagram, Naz Çağla Irmak kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Naz Çağla Irmak kimdir? Biyografi

Naz Çağla Irmak nereli? Kaç yaşında?

Naz Çağla Irmak kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Naz Çağla Irmak sevgilisi? Naz Çağla Irmak yer aldığı diziler? Naz Çağla Irmak boy kilo yaş bilgileri? Naz Çağla Irmak annesi, kardeşi kimdir? Naz Çağla Irmak babası kimdir? Hülya Gülşen Irmak kocası kim? Naz Çağla Irmak ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Naz Çağla Irmak yaşamı ve biyografisi

Naz Çağla Irmak Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Oynadığı dizi, sinema ve tiyatro oyunları ile tanınmaya başladı.

Naz Çağla Irmak annesi

Naz Çağla Irmak 31 Mayıs 1997 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi oyuncu Hülya Gülşen Irmak, babası ve iki kardeşi bulunmaktadır. Eğitim yaşamına Ankara’da başlayan Naz Çağla Irmak 12 yaşında İstanbul’a taşındı. İstanbul Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına sürdü.

Naz Çağla Irmak babası kimdir

Naz Çağla Irmak kameraların karşısına ilk kez 2014 senesinde “Bizim Evin Halleri” dizisi ile adım attı. Bu dizide annesi Hülya Gülşen Irmak ile birlikte kameraların karşısına geçti. En büyük çıkışını 2015 yapımı olan “Kırgın Çiçekler” dizisinde oynadığı “Kader” rolü ile yaptı. Beyazperde de ilk defa “Çakallarla Dans 5” sinema filminde “Leyla” rolüne hayat verdi.

Naz Çağla Irmak boy kilo yaş dizileri

2018 senesinde dizi ve sinema film oyunculuğu kariyerinin yanında tiyatro oyunlarında da sahne alan güzel oyuncu 2019 senesinde “Amacı Olmayan Grup” sinema filminde ve 2020 senesinde da “Tövbeler Olsun” dizisinde Aylin Necipli” kişiliğine hayat verdi. Bekar olan Naz Çağla Irmak boyu 1.66 cm kilosu 52 kg ve burcu Boğa.

Naz Çağla Irmak tiyatro oyunları

  • 2019 Westend – Batının Sonu     
  • 2018 Timsah 

Naz Çağla Irmak dizileri ve filmleri

Naz Çağla Irmak yer aldığı diziler? Naz Çağla Irmak hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Tövbeler Olsun
  • 2019 Amacı Olmayan Grup
  • 2018 Çakallarla Dans 5
  • 2015 Kırgın Çiçekler
  • 2014 Bizim Evin Halleri
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.