Natalia Vodianova kimdir, Natalia Vodianova kaç yaşında?

05.11.2021
276
Natalia Vodianova kimdir, Natalia Vodianova kaç yaşında?

Natalia Vodianova kimdir, biyografi bölümünde Natalia Vodianova biyografi sayfası ile karşınızdayız. Natalia Vodianova kaç yaşında?, Natalia Vodianova memleketi neresi, Natalia Vodianova facebook, Natalia Vodianova nereli, Natalia Vodianova instagram, Natalia Vodianova ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Natalia Vodianova kimdir? başlığımızın detayları..

Natalia Vodianova Kimdir – Natalia Vodianova Biyografi

1982 Rusya doğumlu Natalia Vodianova’ 6 yasındayken babası evi terk etti. Annesine pazarda meyve satması için yardımcı olmaktadırken bir ajans tarafında keşfedildi. 17 yaşında Paris’e taşındı ve VIVA Model Management ile anlaşma imzaladı.

Podyumda yürüyerek ve reklamlarda oynayarak başarıya ulaştı. Amerikalı ve Avrupalı tasarımcıların hazır giyim koleksiyonları için 200’den fazla podyuma çıktı. Calvin Klein, Gucci, H&M gibi büyük markalar için reklam kampanyaları yaptı. Türk, Amerikan, İngiliz, İtalyan, Çin, Rus, İspanyol, Alman dergileri için kapaklarda rol aldı.

Ayrıca toplam 7 kez İngiltere’nin ünlü Vogue dergisinde kapak kızı olarak yer almıştır. Natalia Vodianova Forbes dergisine göre dünyanın en fazla kazanan 7. mankeni olarak gösterilmiştir. SüperNova takma ismi ilede bilinen güzel isim, Channel aracılığıyla tertip edilen Dünyanın En kaliteli Süpermodelleri içinde 16. sırada bulunmaktadır.

Natalia Vodianova, 10 sene İngiliz gayrimenkul zengini, Justin Portman ile evli kalmış bu evliliğinden Lucas, Neva ve Viktor isimlerinde üç çocuğu mevcuttur.

Daha sonra dünyanın en büyük lüks giyim ve tüketim malları üreten Louis Vuitton Moët Hennessy’nin (LVMH) Yönetim Kurulu Başkanı Bernard Arnault’un oğlu Antoine Arnault ile evlenmeden birlikte yaşamaya başlamıştır. Bu birlikteliğinden de Roman ve Maxim isimlerinde iki çocuğu dünyaya gelmiştir.Antoine Arnault’un babası 117 milyar dolarlık serveti ile Fransa’nın en zengin iş adamıdır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.