Nagehan Şaşmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.187
Nagehan Şaşmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nagehan Şaşmaz Kimdir, biyografi sitemizde Nagehan Şaşmaz ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nagehan Şaşmaz kaç yaşında?, Nagehan Şaşmaz memleketi neresi, Nagehan Şaşmaz evi nerede, Nagehan Şaşmaz nereli, Nagehan Şaşmaz instagram, Nagehan Şaşmaz ile alakalı her detay yazımızda..

Nagehan Şaşmaz Biyografi

Nagehan Şaşmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, babası, ailesi? Nagehan Şaşmaz instagram? Necati Şaşmaz eski eşi Nagehan Şaşmaz ne iş yapıyor, mesleği? Nagehan Şaşmaz boşandı mı?  Nagehan Şaşmaz aldattı mı? Nagehan Şaşmaz Necati Şaşmaz neden boşandı? Kaç çocuğu var? Nagehan Şaşmaz yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nagehan Kaşıkçı Türk dizi ve sinema oyuncusu Necati Şaşmaz ile evlendikten sonra gündeme geldi ve tanınmaya başladı. Evlenmesi ve çocuklarının olması kadar, boşanma davası ile de epey gündemde kalan isim oldu.

Nagehan Şaşmaz boşandı mı

Nagehan Şaşmaz 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da baladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde sürdürdü. Nagehan Şaşmaz boyu 1.83 cm kilosu 54 kg.

Nagehan Şaşmaz instagram

Nagehan Şaşmaz 2012 senesinde “Kurtlar Vadisi” ve “Kurtlar Vadisi”  serisinin oyuncusu Polat Alemdar Necati Şaşmaz ile nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 2013 senesinde ilk çocukları “Ali Nadir’ ve 2017 senesinde ise “Yusuf Emir” ikinci çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Nagehan Şaşmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, babası, ailesi

Nagehan Şaşmaz 2019 senesinde eşi oyuncu Necati Şaşmaz’ın Amerikalı bir kadınla evli olduğunu öne sürerek savcılığa suç açıklamasunda bulunan isim oldu. 2020 senesinde ise Nagehan Şaşmaz babası Necati Şaşmaz’a eşine ait ses kayıtları ve WhatsApp yazışmalarını gizlice kaydedip mahkemeye sunduğu gerekçesi ile dava açtı.

Nagehan Şaşmaz, 2012 senesinde nikah masasına oturduğu eşi Necati Şaşmaz’dan 17 Mayıs 2021 tarihinde boşandı. Çocukların velayeti anne Nagehan Kaşıkçı’ya verilirken mahkeme 2 çocuğa Ali Nadir Şaşmaz ve Yusuf Emir Şaşmaz için ayda toplam 16 bin TL tazminat ödemesine karar verdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.