Nagehan Alçı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
195
Nagehan Alçı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nagehan Alçı Kimdir?, biyografi sitemizde Nagehan Alçı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nagehan Alçı Kimdir? kaç yaşında?, Nagehan Alçı Kimdir? memleketi neresi, Nagehan Alçı Kimdir? evi nerede, Nagehan Alçı Kimdir? nereli, Nagehan Alçı Kimdir? instagram, Nagehan Alçı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nagehan Alçı Kimdir? Biyografi

Nagehan Alçı kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Nagehan Alçı, gazeteci, sunucu. 13 Nisan 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde bitirdi. Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde bitirdi.

Medya kariyerine Hürriyet gazetesi dış haberler servisinde stajyer olarak start verdi. Staj boyunca 32. Gün programı ve yurt dışında Avusturya’da bulunan özel bir  televizyon kanalında stajını sürdürdi.

Gazetecilik ve televizyonculuk yaşamında Show Tv,  FOX, Akşam, Milliyet, SkyTürk TV, Serdar Turgut ile ‘Sosyal Bilgiler’ belgeselleri, Kanaltürk ‘Sınırsız’ adlı programda yer aldı.

Ayrıca Kanal 24’te ‘Nerede Kalmıştık’, Beyaz TV ‘Medcezir’, CNN TÜRK ‘Dört Bir Taraf’, Kanal D’de “Bırakın Konuşalım”  progrımlarında görev yaptı.

Nagehan Alçı 2010 senesinde evlendi. Nagehan Alçı eşi Rasim Ozan Kütahyalı’dır.  Ayşe Ela ve Betül Yasemin isimlerinde ikiz çocukları mevcuttur.

Yabancı dil olarak İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca bilen Nagehan Alçı,

Günümüzde Habertürk’te köşe yazılarını yazmayı sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.