Nadir Salifov kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
112
Nadir Salifov kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nadir Salifov kimdir?, biyografi sitemizde Nadir Salifov kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nadir Salifov kimdir? kaç yaşında?, Nadir Salifov kimdir? memleketi neresi, Nadir Salifov kimdir? evi nerede, Nadir Salifov kimdir? nereli, Nadir Salifov kimdir? instagram, Nadir Salifov kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nadir Salifov kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Nadir Salifov
Doğum tarihi: 1972
Doğum yeri: Azerbaycan
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek:  Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın

Nadir Salifov nereli? Kaç yaşında öldürüldü?

Azeri suç örgütü önderi Nadir Salifov Antalya’da yakın koruması aracılığıyla öldürüldü? Nadir Salifov kimdir? Nadir Salifov kimdir, nereli, kaç yaşında öldürüldü? Nadir Salifov ne iş yapar? Nadir Salifov ile ilgili araştırılan detaylar yaşamı ve biyografisi haberimizin detay kısmında.

Nadir Salifov yaşamı ve biyografisi

Nadir Salifov Azeri asıllı Lotu Guli suç örgütü mafyasının önderidir. Bağımsız Devletler Topluluğu meyve ve sebze ithalat pazarı denetimcisi ünlü mafya elebaşı olarak tanınmaktadır. Nadir Salifov 1972 senesinde Azerbayca’da dünyaya geldi. Ardından Gürcüstan’da yaşamaya başladı. Çalkantılı yaşamı onu kısa süre içinde suç işlemeye hazır hale getirdi. Küçük ölçekli suç topluluklarına karıştıktan sonra ‘Lotu Guli’ mafyasının önder koltuğuna kadar yükseldi. Rusya sebze ve meyve pazarını kontrolü altına alan Nadir Salifov gasp, haraç alma, dam öldürme ve tehdit suçlarından Azerbaycan’da hapis yattı.2018 senesinde Türkiye’ye geldi fakat sınır dışı edildiği halde illegal yollarla yeniden Türkiye’ye gelmeyi başardı. Azerbaycanlı mafya önderi Nadir Salifov, Rusya Soruşturma Komitesi aracılığıyla aranan sisimler içindeydı.

Azeri suç örgütü önderi Nadir Salifov 20 Ağustos 2020 tarihinde Antalya’da koruması aracılığıyla öldürüldü.Nadir Salifov Rövşan Caniyev’in kontrolündeki bölgeleri ele geçirmesi ile gündeme gelmişti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.