Mutlunur Lafçı Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

18.09.2021
481
Mutlunur Lafçı Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Mutlunur Lafçı Kimdir?, biyografi bölümümüzde Mutlunur Lafçı Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mutlunur Lafçı Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Mutlunur Lafçı Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Mutlunur Lafçı
Meslek Oyuncu
Yaşı 34 (1987-08-20)
Boyu
Burcu Aslan
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Ön Lisans
Eşi Bilinmiyor
Sevgilisi Bilinmiyor
Doğum Yeri İstanbul

Mutlunur Lafçı Kimdir? Biyografi

Mutlunur Lafçı, 20 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Neşe Erçetin Atakan, Erol Babaoğlu, Ayla Algan ile 1999 senesinde Ekol Drama Sanat Merkezi’nde tiyatroya başlamıştır.  

Yersiz Oyuncular adlı tiyatro topluluğunun kurucuları içinde bulunan Lafçı, doğaçlama tiyatroveya 2005 senesinde başlamıştır.  

Kendisini bu alanda daha da geliştirmek isteyen oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nde de eğitim almış ve 2007 senesinde mezun olmuştur.  

2009 senesinde Kanalturk ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Depo’ isimli televizyon programı ile seyirci karşısına çıkan oyuncu, Osmantan Erkır’la ASPAVA Doğaçlama Hayat Hikayeleri’nde de yer almıştır.  

Profesyonel anlamda ilk dizi oyunculuğu deneyimini ‘Aşk Ağlatır’ adlı televizyon dizisi ile yaşayan tecrübeli oyuncu, şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Sadakatsiz’ adlı dizi ile seyirci karşısına çıkmaktadır.  

Mutlunur Lafçı’nın oynadığı  bazı tv programları:

2012- ATV H akan Bey (oyuncu)

2008- KanalTürk Depo Comedy Club (oyuncu)

30 Eylül 2020 Çarşamba 13:45
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.