Mutlu Ulusoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
112
Mutlu Ulusoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mutlu Ulusoy kimdir?, biyografi sitemizde Mutlu Ulusoy kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mutlu Ulusoy kimdir? kaç yaşında?, Mutlu Ulusoy kimdir? memleketi neresi, Mutlu Ulusoy kimdir? evi nerede, Mutlu Ulusoy kimdir? nereli, Mutlu Ulusoy kimdir? instagram, Mutlu Ulusoy kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mutlu Ulusoy kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mutlu Ulusoy
Doğum tarihi: 18 Mart 1987
Doğum yeri:  Zonguldak
Boy: 1.74 cm
Kilo: 54 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Sunucu, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Mutlu Ulusoy nereli? Kaç yaşında?

Mutlu Ulusoy kimdir, nereli, boy kilo, kimiz kızı, babası, ailesi, sevgilisi, burcu, ifşa, söz, yaş, eşi, gaf, kırmızı şeytanlar kim? Mutlu Ulusoy yaşamı ve biyografi detayları hakkına araştırılan tüm detaylar kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Mutlu Ulusoy yaşamı ve biyografisi?

Mutlu Ulusoy Türk sunucu, spiker ve oyuncudur. Habertürk’te başlayan televizyonculuk kariyeri NTV Spor, TRT Spor ve Kanal D ile sürdü. 2017 senesinde dizilerde oynamaya başladı. İlk televizyon dizisi 2017 yapımı olan Deli Gönül dizisi oldu. Mutlu Ulusoy 2019 senesinde Söz dizisinde oynadığı Seda rolü ile epey beğeni aldı.

Mutlu Ulusoy hayatı ve biyografi bilgileri.

Mutlu Ulusoy 18 Mart 1987 senesinde Zonguldak’ta dünyaya gözlerini açtı. Babası Devrek Belediyesi’nde Zabıta Memuru merhum Hanife Ulusoy’dur. Mutlu Ulusoy babasını 7 yaşındayken kaybetti. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde sürdü.

Mesleki kariyerinin ilk durağı Habertürk oldu. Ardından Beşiktaş web sitesinde haber editörü olarak görev aldı. Bu süreci TRT Spor ekranlarında “Gece Raporu” sonrasında NTV Spor ekranlarında “Spor Haberleri” TRT Spor televizyonunda “Mutlu Sabahlar” ve “Spor Keyfi” ve “Kanal D ile Günaydın Türkiye” programlar yer aldı.

Dizi oyunculuğuna ilk kez “Deli Gönül” dizisinde “Doktor Müge”  rolü ile adım attı. 2019 senesinde “Söz” dizisinde “Seda” rolü ile bulunan isim oldu. Mutlu Ulusoy şimdilerde dizi, film ve televizyonculuk yaşamını birlikte sürdürmekte olup, bekar ve sevgilisi yoktur.

Mutlu Ulusoy hangi kanallarda çalıştı?

Mutlu Ulusoy çalıştığı TV Kanalları ve programlar aşağıda bulunmaktadır.

  • Habertürk
  • TRT Spor Gece Raporu
  • NTV Spor Haberleri
  • TRT Spor Mutlu Sabahlar-Spor Keyfi
  • Kanal D ile Günaydın Türkiye

Mutlu Ulusoy dizileri ve filmleri

Mutlu Ulusoy hangi dizilerde oynadı? Aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 Söz TV Dizisi (Seda) TV Dizisi
  • 2017 Deli Gönül (Doktor Müge) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.