Mustafa Yenigün Biyografisi

Mustafa Yenigün Biyografisi

10 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Mustafa Yenigün kimdir? Mustafa Yenigün biyografisi, Mustafa Yenigün sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Mustafa Yenigün memleketi, Mustafa Yenigün kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Mustafa Yenigün hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Mustafa Yenigün biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.
<br/ >Mustafa Yenigün doğum tarihi: ??.??.1984
<br/ ><br/ >Mustafa Yenigün burcu:
<br/ >Mustafa Yenigün mesleği: Spiker
<br/ >Mustafa Yenigün, 1984 yılında Ordu ilinin Fatsa ilçesinde doğmuştur. İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu.

TGRT televizyonunda televizyonculuk mesleğine başladı. Daha sonra da ATV ve ardından da Flash Tv.Haber ekibinde görev aldı. Flash TV’de muhabirlik, haber koordinatörlüğü ve haber müdürlüğü görevlerinde bulundu. Halen Flash TV Haftasonu Haber bülteninin sunuyor.

Flash Tv’de Gece Hattı haber programını sunan Mustafa Yenigün, ALS hastalığına farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan, dolu bir kova buzu başından aşağı dökme beylikduzu
avrupa yakasi
maltepe kampanyasına katıldı. 22 Ağustos 2014 tarihinde canlı yayını noktalamadan önce kampanyayla ilgili “Asıl amacım” diyerek Als Derneği’nin  bağış hesap numaralarını paylaştı. Ardından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Fox Haber sunucusu Fatih Portakal ve ünlü müzik grubu Yeni Türkü’ye meydan okudu.

Mustafa Yenigün, 21 Eylül 2013 tarihinde İstanbul Yelken Clup’te yapılan düğünde Burcu Yıldız ile evlendi.
<br/ >Mustafa Yenigün

evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye evden eve nakliyat Artvin araç kiralama