Mustafa Yavuz kimdir, Mustafa Yavuz kaç yaşında?

04.11.2021
166
Mustafa Yavuz kimdir, Mustafa Yavuz kaç yaşında?

Mustafa Yavuz kimdir, biyografi bölümünde Mustafa Yavuz biyografi sayfası ile karşınızdayız. Mustafa Yavuz kaç yaşında?, Mustafa Yavuz memleketi neresi, Mustafa Yavuz facebook, Mustafa Yavuz nereli, Mustafa Yavuz instagram, Mustafa Yavuz ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Mustafa Yavuz kimdir? başlığımızın detayları..

Mustafa Yavuz Kimdir – Mustafa Yavuz Biyografi

Mustafa Yavuz 1996 İstanbul doğumlu Mustafa Yavuz’un Youtube kanalının ismi Hazreti Yasuo’dır.Twitch üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarla yıldızı parladı.Mustafa Yavuz,İstanbul’da eğitim yaşamına başladı. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Gelişim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde sürdüği eğitimini yayın yaşamı nedeni ile dondurmuştur.

YouTube ve Twitch üzerinden gerçekleştirdiği yayınlarıyla ünlenmeye başladı.Mustafa Yavuz Oyun dünyasında da adından söz ettirdi.Video yayınlarında genelde oynadığı oyunlar içinde; Resident Evil, League of Legends, Outlast, CS:GO bulunmaktadır.

Hazreti Yasuo ile Levo’nun tartışması uzun zaman hafızalarda ve Twitch dünyasında yankılanmıştır.  Hazreti Yasuo’nun League of Legends oyununda en beğendiği karakterler Yasuo ve Katarina olduğu bilinmektedir. Mustafa Yavuz Hazreti Yasuo aylık kazancının 20 bin TL olduğu söylenmektedir.

Hazreti Yasuo sosyal platform hesapları ve twitch kanalı üzerinden yüzbinlerce takipçisi ve milyonlarca beğenisi bulunmaktadır. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.