Mustafa Can Keser kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.524
Mustafa Can Keser kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mustafa Can Keser kimdir?, biyografi sitemizde Mustafa Can Keser kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mustafa Can Keser kimdir? kaç yaşında?, Mustafa Can Keser kimdir? memleketi neresi, Mustafa Can Keser kimdir? evi nerede, Mustafa Can Keser kimdir? nereli, Mustafa Can Keser kimdir? instagram, Mustafa Can Keser kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Mustafa Can Keser kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mustafa Can Keser
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.80 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Damla Ersubaşı ile)
Meslek: İşletmeci, CEO
İnstagram hesabı için tıklayın

Mustafa Can Keser nereli? Kaç yaşında?

Mustafa Can Keser kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kaç kilo?  Mustafa Can Keser ilk eşi kim? Ne iş yapar? Mesleği nedir? Damla Ersubaşı’nın eşi Mustafa Can Keser kimdir? Mustafa Can Keser’in babası kimdir? Mustafa Can Keser Mustafa Keser’in oğlu mu? Mustafa Can Keser Sihirli Annem dizisi oyuncusu Damla Ersubaşı boşandı mı? Mustafa Can Keser yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Mustafa Can Keser yaşamı ve biyografisi

Mustafa Can Keser gece kulübü CEO’sudur. Türkiye’de 2016 senesinde Sihirli Annem dizisi ile tanınan Damla Ersubaşı ile nikah masasına oturması ile tanındı. Ayrıca Damla Ersubaşı eşi Mustafa Can Keser, hamileyken eşini aldattığı gerekçesi ile de sürekli olarak gündeme gelen isimler içinde olmuştur.

Mustafa Can Keser Mustafa Keserin oğlu mu

Mustafa Can Keser 1988 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İstanbul Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi’nden mezun oldu. İş ve meslek yaşamına İstanbul’da başladı. İşletmeci olarak çalışan Mustafa Can Keser kısa bir süre sonra büyük işletmelerde çalışmaya başladı. Günümüzde gece kulübü CEO’su olarak görev yapan Mustafa Can Keser 2016 senesinde  “Sihirli Annem” dizisinde oynadığı Tuğçe kişiliğiyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı ile nikah masasına oturdu ve evlendi. Mustafa Can Keser ve Damla Ersubaşı evliliklerinden 2017 senesinde ilk kız çocukları olan Zehra dünyaya gözlerini açtı. 2019 senesinde da Zeynep Nisa adında ikinci kız çocukları daha dünyaya gözlerini açtı.

Damla Ersubaşının eşi Mustafa Can Keser kimdir

Mustafa Can Keser Damla Ersubaşı ile hamileyken evlendi. Damla Ersubaşı’nın eşi Mustafa Can Keser hamileyken aldatmıştı. Mustafa Can Keser ihanet fotoğrafları ile gündeme gelmişti.

Mustafa Can Keser Damla Ersubaşı 2020 Mayıs ayında boşanma iddiaları ile yeniden gündeme geldi. Çiftin sosyal platform hesapları üzerinden takip ve bazı fotoğrafları silmeleri boşanma iddialarını güçlendirmiştir. Lakin Mustafa Can Keser eşi Damla Ersubaşı katıldığı bir televizyon programında boşanma söz konusu olmadığını, zor bir zamandan geçtiklerini bazı poblemlerinı çözdüklerini dile getirmiştir. Mustafa Can Keser İstanbul Ortaköy’de bulunan Club Majestueux  gece kulübünün işletmecisi olarak mesleğine sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.