Mustafa Aksu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
573
Mustafa Aksu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mustafa Aksu Kimdir?, biyografi sitemizde Mustafa Aksu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mustafa Aksu Kimdir? kaç yaşında?, Mustafa Aksu Kimdir? memleketi neresi, Mustafa Aksu Kimdir? evi nerede, Mustafa Aksu Kimdir? nereli, Mustafa Aksu Kimdir? instagram, Mustafa Aksu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Mustafa Aksu Kimdir? Biyografi

Mustafa Aksu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Mustafa Aksu kimdir sorusu Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı isimlerinin açıklanması ile merak konusu oldu. Bu isimlerden biride şüphesiz Mustafa Aksu oldu. Mustafa Aksu Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı oldu. İşte Mustafa Aksu biyografisi.

İş adamı Mustafa Aksu bugün 64.389 nüfusa sahip Kayseri Develi’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamı ve çocukluk dönemleri dünyaya geldiğu şehirde geçti. Karalılığı ve attığı adımlarla kısa bir süre sonra Kayseri’nin ileri gelen iş adamları içinde yer aldı.

Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu olan Mustafa Aksu, AK Parti’nin 2016 senesinde Kayseri Gençlik Platformu Başkanlığı yaptı.

Mustafa Aksu 24 Haziran’da 27. Dönem Milletvekili seçimleri için AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

09 Ağustos 2018 tarihinde Tarım ve Orman Bakan Yardımcılıklarına Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Mehmet Hadi Tunç, Akif Özkaldı ve Kayseri, Develili iş adamı Mustafa Aksu atandı.

Kayserili ve Develi’li İş adamı Mustafa Aksu’nun Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olması sebebiyle Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’da tebrik mesajı paylaşımı yaptı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.