Mustafa Aksakallı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
741
Mustafa Aksakallı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mustafa Aksakallı kimdir?, biyografi sitemizde Mustafa Aksakallı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mustafa Aksakallı kimdir? kaç yaşında?, Mustafa Aksakallı kimdir? memleketi neresi, Mustafa Aksakallı kimdir? evi nerede, Mustafa Aksakallı kimdir? nereli, Mustafa Aksakallı kimdir? instagram, Mustafa Aksakallı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mustafa Aksakallı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mustafa Aksakallı
Doğum tarihi: 1982
Doğum yeri:  İzmir
Boyu: 1.78 cm
Kilo:  66 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Bekar
Meslek: İşletmeci
İnstagram hesabı için tıklayın.

Mustafa Aksakallı kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Mustafa Aksakallı kimdir? Ezgi Mola sevgilisi Mustafa Aksakallı yaşı kaç, kaç doğumlu, doğum günü, evli mi, eski eşi, çocuğu var mı, sevgilileri kimler oldu? Ne iş yapar? Kim kimdir bölümümüzde Mustafa Aksakallı yaşamı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.

Mustafa Aksakallı yaşamı ve biyografisi

Mustafa Aksakallı Türk işletmeci ve İşadamı. Oyuncu Ezgi Mola ile sevgili olduktan sonra tanınmaya başladı.

Mustafa Aksakallı 1982 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Adıyamn’dır. Eğitim yaşamına burada başladı. Yaşamını İzmir’de devam eden Mustafa Aksakallı, Kuşadaşı, Tren Beach Club Ayayorgi işletmesinin sahibidir. Sosyal medya’da Kerimcan Durmaz ile snapler ve Gizem Karaca’nın düğününden karelerle de bilinmektedir. Mustafa Aksakallı bunun yanı sıra Enis Arıkan ve Berkay ile de bi hayli yakın arkadaştır.

Mustafa Aksakallı oyuncu Ezgi Mola ile birlikte olduğu yönde haberlerle medya ve magazin gündeminde yer aldı ve bu haberlerle tanınmaya başladı.

Günümüzde oyuncu Ezgi Mola ile birliktelikleri sürdürmektedir. Çiftin 2019 senesinde evlenecekleri yönünde haberler yer almış olsa da halen evlilik kararı çıkmamıştır.

Mustafa Aksakallı fotoğrafları

mustafa aksakallı yaşı
mustafa aksakallı yaşı kaç
mustafa aksakallı sevgilileri
mustafa aksakallı kaç doğumlu
mustafa aksakallı eski eşi
mustafa aksakallı doğum günü
mustafa aksakallı çocuğu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.