Murat Simu Kılıç kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
369
Murat Simu Kılıç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Murat Simu Kılıç Kimdir, biyografi sitemizde Murat Simu Kılıç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Murat Simu Kılıç kaç yaşında?, Murat Simu Kılıç memleketi neresi, Murat Simu Kılıç evi nerede, Murat Simu Kılıç nereli, Murat Simu Kılıç instagram, Murat Simu Kılıç ile alakalı her detay yazımızda..

Murat Simu Kılıç Biyografi

Murat Simu Kılıç kimdir, kaç yaşında, boyu, kilolu hali, eski hali, sevgilisi, doğum tarihi, kısa film ve vidoları, ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Ünlü Youtuber Murat Simu Kılıç youtube hesabı üzerinden ürettiği vlog ve videolar aracılığıyla sevilerek çok kısa bir sürede büyük bir takipçiye ulaştı. Ünlü sosyal platform fenomeni Youtube dünyasında başarılı bir isim.

Murat Simu Kılıç 1994 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine yurtdışında başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına yurtdışında sürdü ve moda üzerine eğitimler aldı. YouTube kanalında yeni ve özgün içerikler üreten Murat Simu Kılıç çektiği videolarla kısa zaman zarfında bi hayli beğeni alan bir fenomen oldu.

Günümüzde yaşamını New York’ta ilerleten sosyal platform fenomeni Murat Simu Kılıç liseyi 2012 senesinde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul’da sürdürdü. Ardından dil eğitimi için Kanada’ya gitti. 6 ay Toronto’da yaşadı.

Ünlü sosyal platform fenomeni Murat Simu Kılıç Kanada’da olduğu zaman diliminde YouTube hesabı üzerinden cinsel yöneliminin farklılaştığına dair video içerikleri paylaşımı yaptı. Bilhassa İlk eşcinsel deneyimim isimli videosu ile magazin gündeminde de bulunan sosyal platform fenomeni cinsel yöneliminin Kanada’ya gittiği zamanlarda değiştiğini belirtmiştir.

2021 yılı itibari ile 26 yaşında olan sosyal platform fenomeni Murat Simu Kılıç çektiği vloglar bunun yanında ünlü simaların fotoğrafları üzerinden kıyafet tarzlarını eleştirmesi ile takipçileri aracılığıyla beğeni toplamıştır. Video içeriklerinde İtalya’da moda üzerine eğitim aldığını söyleyen sosyal platform fenomeni popülerliğini gün geçtikçe arttırmaktadır.

Sevgilisi var mı ve aşk yaşamı ile ilgili detaylara bakıldığında herhangi bir ilişkisinin olmadığı bilinmektedir.

Murat Simu Kılıç boyu 1.81 cm ve kilosu 78 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.