Murat Özarı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
626
Murat Özarı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Murat Özarı Kimdir?, biyografi sitemizde Murat Özarı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Murat Özarı Kimdir? kaç yaşında?, Murat Özarı Kimdir? memleketi neresi, Murat Özarı Kimdir? evi nerede, Murat Özarı Kimdir? nereli, Murat Özarı Kimdir? instagram, Murat Özarı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Murat Özarı Kimdir? Biyografi

Murat Özarı kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Murat Özarı biyografisi malum herkesin merak konusu. Murat Özarı eşi ve özel yaşamı da merak konusu. Murat Özarı doğum tarihi ve Murat Özarı futbol kariyerinin bunun yanında Murat Özarı babasını da bilen sporseverler mevcuttur. Murat Özarı futbolcu Coşkun Özarı oğludur. Peki, Murat Özarı hangi takımlarda oynadı? Futbolcu mu?

Murat Özarı, 1971 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 47 yaşındadır. Galatasaray ile bütünleşen ve yanı zamanda Milli Takımın efsane futbolcularından olan Coşkun Özarı’nın oğludur.

Coşkun Özarı, Galatasaray’da top koşturan ve Milli takım eski teknik direktörlerinden olan Coşkun Özarı’dır. 1931 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş 2011 senesinde 80 yaşında vefat etmiştir.

Bugün Murat Özarı, Tv8 ekranında yayına giren Bay Tahmin programını Fikret Engin ile birlikte ekrana taşımaktadır.

Kendisi bir süre Karagümrük takımında menajerlik yapmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.