Murat Garipağaoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
148
Murat Garipağaoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Murat Garipağaoğlu Kimdir?, biyografi sitemizde Murat Garipağaoğlu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Murat Garipağaoğlu Kimdir? kaç yaşında?, Murat Garipağaoğlu Kimdir? memleketi neresi, Murat Garipağaoğlu Kimdir? evi nerede, Murat Garipağaoğlu Kimdir? nereli, Murat Garipağaoğlu Kimdir? instagram, Murat Garipağaoğlu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Murat Garipağaoğlu Kimdir? Biyografi

Murat Garipağaoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Murat Garipağaoğlu Suskunlar dizisiyle iyi bir çıkış yakalamıştı. Emir Sadettin köpek rolü ile de Diriliş Ertuğrul oyuncuları içinde nam saldı adeta. Sadettin köpek gerçek ismi veya Sadettin köpek kim oynuyor sorularının yanıtı ve Murat Garipağaoğlu yaşamı biyografimizde.

Murat Garipağaoğlu 2 Kasım 1969 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. İzmir Bornova Lisesi ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

TRT 1 ekranlarında yayına giren ve alakayla izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinde Emir Sadeddin Köpek kişiliğini canlandırmaktadır. Murat Garipağaoğlu; “Çamur, Sahra, Dicle, Bu Son Olsun, Suskunlar, Cinayet ve Diğer Yarım gibi projelerde yer almıştır.”

Bugün 49 yaşında olan oyuncu Murat Garipağaoğlu Terazi burcu ve boyu 1.74 cm’dir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.