Murat Erçin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
704
Murat Erçin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Murat Erçin kimdir?, biyografi sitemizde Murat Erçin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Murat Erçin kimdir? kaç yaşında?, Murat Erçin kimdir? memleketi neresi, Murat Erçin kimdir? evi nerede, Murat Erçin kimdir? nereli, Murat Erçin kimdir? instagram, Murat Erçin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Murat Erçin kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Murat Erçin
Doğum tarihi:  1978
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1.75 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: Sunucu, Spiker
İnstagram hesabı için tıklayın

Murat Erçin nereli? Kaç yaşında?

Beyaz TV Ana haber sunucusu Murat Erçin kimdir nerelidir? Boy kilo ve burcu, yaşı, evli mi, hangi kanalda? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Murat Erçin yaşamı ve biyografisi

Murat Erçin Türk Gazeteci, Televizyoncu, Sunucu ve Spikerdir. Beyaz TV ekranlarında Ana Haber Bülteni sunması ile tanındı. Murat Erçin Beyaz TV ekranlarında Murat Erçin’le Son Saat programını uzun bir süre sundu.

Murat Erçin 1978 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitimi Ankara’da başladı. Mamak Niğbolu Lisesi’de okudu. Daha sonra üniversite eğitimi için Eskişehir’e geldi.

Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Bası Yayın bölümünü bitirdi. Üniversite de öğrenciyken Aydın Doğan Vakfı 14. Genç İletişimciler yarışmasına katıldı. Bu yarışmada İnternet haberciliği dalında ikincilik ödülüne layık görüldü.

Üniversite eğitiminden sonra Beyaz TV’de editör muhabir olarak görev aldı.  “ODTÜ can çekişiyor” başlıklı haberi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir isim oldu. Murat Erçin başarılı habercilik kariyeri kısa bir süre sonra onu Beyaz TV ekranlarına taşıdı. Beyaz TV’de “Murat Erçin’le Son Saat” ve “Beyaz TV Ana Haber” bültenini sağlamaktadır. Murat Erçin, Ankara’da yaşamını sürdürmektedir. Beyaz TV ekranlarında haber sunmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.