Murat Ekşioğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
612
Murat Ekşioğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Murat Ekşioğlu Kimdir, biyografi sitemizde Murat Ekşioğlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Murat Ekşioğlu kaç yaşında?, Murat Ekşioğlu memleketi neresi, Murat Ekşioğlu evi nerede, Murat Ekşioğlu nereli, Murat Ekşioğlu instagram, Murat Ekşioğlu ile alakalı her detay yazımızda..

Murat Ekşioğlu Biyografi

Murat Ekşioğlu 9 Şubat 2001 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Ankara’dır. Şarkıcı ve müzisyen Murat Ekşioğlu öğrenimine başkent Ankara’da Mehmet Örücü Ortaokulu’nda başladı. Keçiören İMKB Mesleki ve Teknik Lisesi’ni bitirdiktan sonra kariyerini tiktok üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla inşa etmeye başladı.

Murat Ekşioğlu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Fenomen, müzisyen, şarkıcı ve söz yazarı Murat Ekşioğlu ilk profesyonel stüdyo albümü olan” There’s Something More” single çalışmasını 2015 senesinde hazırlanmaya başladı. 3 yıl süren müzik çalışmalarının sonrasında 2018 senesinde piyasaya sürdü. Bu zamandan sonra birden fazla şarkı seslendirdi ve müzikseverlerle bir araya getirdi. 2019 senesinde ‘Show The World’ İngilizce seslendirilen şarkısı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Müzik çalışmalarını ve yaşamını şimdilerde Ankara’da ilerleten genç şarkıcı Murat Ekşioğlu boyu 1.76 cm kilosu 50 kg ve burcu Kova. Murat Ekşioğlu özel yaşamında birlikteliği bulunmamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.