Munise Özlem Öztürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
98
Munise Özlem Öztürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Munise Özlem Öztürk kimdir?, biyografi sitemizde Munise Özlem Öztürk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Munise Özlem Öztürk kimdir? kaç yaşında?, Munise Özlem Öztürk kimdir? memleketi neresi, Munise Özlem Öztürk kimdir? evi nerede, Munise Özlem Öztürk kimdir? nereli, Munise Özlem Öztürk kimdir? instagram, Munise Özlem Öztürk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Munise Özlem Öztürk kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Munise Özlem Öztürk
Doğum tarihi: 1 Ocak 1994
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.63 cm
Kilo: 54 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Munise Özlem Öztürk nereli? Kaç yaşında?

Munise Özlem Öztürk instagram, Yemin, 4n1k dışında yer aldığı diziler, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi? Munise Özlem Öztürk baydöner reklamı, sinema filmleri kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Munise Özlem Öztürk yaşamı ve biyografisi

Munise Özlem Öztürk Türk reklam, sinema ve dizi oyuncusudur. 2016 senesinde oynadığı reklam filmi ile ünlenen Munise Özlem Öztürk en büyük çıkışını 4N1K sinema filminde oynadığı İrem rolü ile yaptı.

Munise Özlem Öztürk baydöner reklamı

Munise Özlem Öztürk 1 Ocak 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamı ve çocukluk senelerı İstanbul’da geçti. Liseden mezun olduktan sorna üniversite eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde sürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra temel oyunculuk eğitimi ve kamera önü oyunculuk eğitimlerini aldı.

Munise Özlem Öztürk oyunculuk kariyerine reklam dünyasında başladı. Kameraların karşısına ilk kez 2016 senesinde ünlü fast food zinciri olan baydöner reklam filmi ile adım attı. Bu reklamda gösterdiği performans onu 2017 senesinde ilk kez beyazperde de seyircisi ile bir araya getirdi. 2017 senesinde “4N1K” sinema filminde “İrem” rolüne hayat veren Munise Özlem Öztürk aynı yıl ilk dizi film projesi olan “Lise Devriyesi” dizisinde “Sahra” rolüne hayat verdi. 2018 senesinde “Aşk-ı Kıbrıs” ve 2019 senesinde da “Yemin” dizisinde “Leyla” rolüne hayat veren isim oldu.

Munise Özlem Öztürk dizileri ve filmleri

Munise Özlem Öztürk yer aldığı diziler? Munise Özlem Öztürk hangi dizilerde oynadı? Sinema filmleri, reklam filmleri güncel olarak aşağıda bulunmaktadır. 

  • 2020 Yemin (Leyla)
  • 2018 Aşk-ı Kıbrıs TV Dizisi
  • 2017 Lise Devriyesi (Sahra) TV Dizisi
  • 2017 4N1K (İrem) Sinema Filmi
  • 2016 Baydöner Reklam Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.