Münibe Millet Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanım’ın Konağı Nurhayat Kim?

26.10.2021
174
Münibe Millet Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanım’ın Konağı Nurhayat Kim?

Münibe Millet Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanım’ın Konağı Nurhayat Kim?, biyografi sitemizde, Münibe Millet Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanım’ın Konağı Nurhayat Kim? başlığı altında makale bir araya getirdik. Münibe Millet Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanım’ın Konağı Nurhayat Kim? biyografisi yazımızda…

Münibe Millet Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanım’ın Konağı Nurhayat Kim?

Münibe Millet kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve burcu ne? Kısa olarak yaşamı. Türkan Hanım’ın Konağı dizisindeki Nurhayat kim? Bugüne kadar yer aldığı dizileri ve filmleri. İnstagram ve Twitter adresi ne? Ayrıntılı biyografi yazısı.

(Not: Dilerseniz bu yazıya sesli anlatımlı ve görsel olarak video şeklinde de varabilirsiniz) https://youtu.be/9jCU_2_qkgA

Münibe Millet YouTube Biyografisi

Münibe Millet Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne?

Münibe Millet Oyuncu / Koreograf, eğitmen ve seslendirme sanatçısıdır. 23 Ocak 1980 Elazığ doğumludur.
Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü’nde eğitim hayatına başlayan sanatçı, Tiyatro Pera’da bir çok oyunda rol aldı.
Oyunculuk eğitiminin sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Modern Dans Bölümünü de bitiren Münibe Millet, şimdiye kadar tiyatro oyunculuğunun bunun yanında sinema filmlerinde, dizilerde ve reklamlarda da oynadı.
Aynı zamanda uzun süredir de hem tiyatro hem de dans eğitmenliği yapıyor. Ayrıca seslendirme sanatçılığına da sürdürmekte.

Münibe Millet Dizileri Ve Filmleri

Lions Selim Naşit Tiyatro Ödüllerinde, ‘En Genç Usta’ ödülü alan oyuncu, Evdeki Yabancı, Hayat Bağları, Yeditepe İstanbul, Doktorlar gibi birden çok dizide yer aldı.
Sivil, Damat Koğuşu, Kapan, Bayi Toplantısı sinema filmlerinde bulunan sanatçı, şu anda TRT 1 ekranlarında yayına giren Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde Nurhayat kişiliğine hayat veriyor.
Tümay Özokur Menajerlik Ajansı ile çalışmaktadır. 1.63 boyundadır, Kova burcudur.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/munibemillet/

Twitter Adresi https://twitter.com/munibemillet

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.