Muhammed Dede kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
132
Muhammed Dede kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Muhammed Dede kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Muhammed Dede kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Muhammed Dede kimdir? kaç yaşında?, Muhammed Dede kimdir? memleketi neresi, Muhammed Dede kimdir? evi nerede, Muhammed Dede kimdir? nereli, Muhammed Dede kimdir? instagram, Muhammed Dede kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Muhammed Dede kimdir? Biyografi

Muhammed Dede nereli? Kaç yaşında?

Muhammed Dede kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Muhammed Dede sevgilisi? Muhammed Dede yer aldığı diziler? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Muhammed Dede yaşamı ve biyografisi

Muhammed Dede Türk dizi oyuncusudur. 2008 senesinde başladığı oyunculuk kariyerine en büyük çıkışını Canım Ailem dizisinde oynadığı Cumali rolüdür.

Muhammed Dede sevgilisi

Muhammed Dede 1990 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Lise öğrenimini bitirdiktan sonra tiyatro ve oyunculağa ilgi duymaya başladı. Muhammed Dede kameraların karşısına ilk kez 2008 yapımı “Canım Ailem” dizisinde “Cumali” rolü ile geçti. Lakin 6 yıl gibi bir süre zarfında televizyon ekranlarında yer almadı.

2014 senesinde “Gönül İşleri” dizisinde oynadığı “Nuri” rolü ile yeniden döndü. Aynı yıl “Yasak, Galip Derviş” dizilerinde de rol aldı. 2019 senesinde “Hekimoğlu ve Atiye” dizilerinde 2020 senesinde ise “Bay Yanlış” dizisinde rol alan isim oldu. Muhammed Dede boyu 1.60 cm kilosu 55 kg.

Muhammed Dede dizileri ve filmleri

Muhammed Dede yer aldığı diziler? Muhammed Dede hangi dizilerde filmlerde oynadı?

  • 2020 Bay Yanlış
  • 2019 Atiye (Kasiyer)
  • 2019 Hekimoğlu (Muzo)
  • 2014 Galip Derviş (Abdulkerim)
  • 2014 Yasak
  • 2014 Gönül İşleri (Nuri)
  • 2008 Canım Ailem (Cumali)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.