Müge Su Şahin kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
46
Müge Su Şahin kimdir, nereli, kaç yaşında?

Müge Su Şahin Kimdir, biyografi sitemizde Müge Su Şahin ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Müge Su Şahin kaç yaşında?, Müge Su Şahin memleketi neresi, Müge Su Şahin evi nerede, Müge Su Şahin nereli, Müge Su Şahin instagram, Müge Su Şahin ile alakalı her detay yazımızda..

Müge Su Şahin Biyografi

Müge Su Şahin Türk dizi oyuncusudur. 2017 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2020 senesinde Akrep dizisi Merve kişiliği ile yaptı.

Müge Su Şahin sevgilisi

Müge Su Şahin 12 Haziran 2001 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı doğup büyüdüğü Ankara’da geçti. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Lise eğitiminin sonrasında üniversite eğitim hayatına başladı. Henüz çocukluk çağlarında oyunculukla ilgilenmeye başlayan genç ve güzel oyuncu Müge Su Şahin profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmadan önce Performance School Beştepe bünyesinde temel oyunculuk dersleri aldı.

Müge Su Şahin oynadığı diziler

Müge Su Şahin kameraların karşısına ilk kez 2017 senesinde “Bizim Hikaye” dizisinde oynadığı “Muazzez” rolü ile adım attı. 2020 senesinde “Akrep” dizisinde “Merve” kişiliği ile en büyük çıkışını yakaladı.

Müge Su Şahin kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Müge Su Şahin boyu 1.73 cm kilosu 63 kg ve burcu İkizler.  

Müge Su Şahin yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2020 Akrep (Merve)
  • 2017 Bizim Hikaye (Muazzez)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.