Mithrain kimdir, Mithrain kaç yaşında?

06.11.2021
372
Mithrain kimdir, Mithrain kaç yaşında?

Mithrain kimdir, biyografi bölümünde Mithrain biyografi sayfası ile karşınızdayız. Mithrain kaç yaşında?, Mithrain memleketi neresi, Mithrain facebook, Mithrain nereli, Mithrain instagram, Mithrain ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Mithrain kimdir? başlığımızın detayları..

Mithrain Kimdir – Mithrain Biyografi

Gerçek ismi Cem Karakoç,  olan Mithrain  1992 senesinde  İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Yerli Shroud olarak adlandırılan Cem Karakoç kimi zaman da Shroud ile kıyaslanmaktadır. Lise eğitimini İstanbul’da Anadolu Teknik Lisesinin veritabanı programcılığı bölümünde tamamlamış, sayısalcıdır. Bazı kaynaklarda Beykent Üniversitesi Programcılık bölümünden mezun olmuştur.

Twitch platformu üzerinden yaptığı yayınlar ile tanınan Mithrain, Battle Royale oyunlarda tam bir canamevcuttur, hatta ölüm makinesidir. Twitch platformunda yaptığı yayınlara ,H1Z1 oynayarak adım attığı Twitch platformundaki yayınlarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Günümüzde PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) oyunu ile yayınlarına sürdürmektedir. “Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)” isimli oyunun çıkması ile çoğunlukla PUBG oynamaya başlamıştır. Bunların bunun yanında yayınlarında yeni çıkan Battle Royale oyunlarını da oynamaktadır.

GLL aracılığıyla düzenlenmiş olan Nations Royale turnuvası’na katıldı ve takımı finale taşıyan isim oldu. Finalde ise Kıbrıs Rum Kesimi ve Yunanistan ile karşılaşan takımımız turnuvayı kazanmayı başarmıştır.

Twitch’de 2019 yılı itibariyle 800 bin civarında takipçiye sahip olan Mitrain bunun bunun yanında 44 Milyon’un üzerinde de izlenme sayısına ulaşmıştır. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.