Minecan Beyazadam kimdir, Minecan Beyazadam kaç yaşında?

07.11.2021
443
Minecan Beyazadam kimdir, Minecan Beyazadam kaç yaşında?

Minecan Beyazadam kimdir, biyografi bölümünde Minecan Beyazadam biyografi sayfası ile karşınızdayız. Minecan Beyazadam kaç yaşında?, Minecan Beyazadam memleketi neresi, Minecan Beyazadam facebook, Minecan Beyazadam nereli, Minecan Beyazadam instagram, Minecan Beyazadam ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Minecan Beyazadam kimdir? başlığımızın detayları..

Minecan Beyazadam Kimdir – Minecan Beyazadam Biyografi

1981 Diyarbakır doğumlu Minecan Beyazadam,Türker İnanoğlu’nun Radyo-televizyon Okulu Türkvak’ta eğitim aldı. Henüz 17-18 yaşındayken dizilerde oynamaya başladı. Döneminin en fazla takip edilen dizilerinden olan Böyle mi olacaktı? dizisinde rol aldı. Ayrıca Tatlı Kaçıklar ve Çiçek Taksi gibi dizilerde de rol aldı.

Yaklaşık bir buçuk sene Süper Channel’da program sundu. Uzunca bir süredir Lig TV’de görev aldı. Futbol Life adlı programı sundu.

Minecan Beyazadam futbolcu Barış Özbek ile evlidir.Bu evliliğinden bir oğlu mevcuttur. Eşi Barış Özbek’in 2021 senesinde Survivor müsabakasında bulunacağı haberleri medyanın gündeminde yer almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.