Mine Uzun kimdir, Mine Uzun kaç yaşında?

07.11.2021
214
Mine Uzun kimdir, Mine Uzun kaç yaşında?

Mine Uzun kimdir, biyografi bölümünde Mine Uzun biyografi sayfası ile karşınızdayız. Mine Uzun kaç yaşında?, Mine Uzun memleketi neresi, Mine Uzun facebook, Mine Uzun nereli, Mine Uzun instagram, Mine Uzun ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Mine Uzun kimdir? başlığımızın detayları..

Mine Uzun Kimdir – Mine Uzun Biyografi

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü’nde bitirdi. Mezun olduktan sonra çeşitli bankaların yatırım bölümlerinde ve aracı kurumlarda çalıştı. Gazeteciliğe 2005 senesinde Ankara’da başladı. Halk TV’de haber spikerliği görevinde bulundu.Çeşitli ulusal kanallarda sosyal içerikli programlar ve açık oturumlar hazırlayıp sundu. Ekonomi editörlüğü ve Ana Haber Bülteni spikerliği görevlerini uzun yıllar sürdürdü.

2010 senesinden beri Bloomberg HT Televizyonu’nda anchor olarak görev yapıyordu. 8 yıl boyunca Bloomberg HT Televizyonu’nda görev yapan Uzun CNN Türk ile anlaşmaya vardı. Başarılı ekran yüzü ilk kez CNN Türk ekranlarında yerini aldı. Günün Ekonomisi’ ve ‘Parametre’ programlarının  sunucusu oldu. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.