Mina Ceran kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
402
Mina Ceran kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mina Ceran Kimdir, biyografi sitemizde Mina Ceran ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mina Ceran kaç yaşında?, Mina Ceran memleketi neresi, Mina Ceran evi nerede, Mina Ceran nereli, Mina Ceran instagram, Mina Ceran ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Mina Ceran Biyografi

Mina Ceran kimdir, kaç yaşında, nereli?

Mina Ceran Türk Model, Moda blogger’ı, influencer ve fenomendir. 1 Ocak 1996 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. 25 yaşındadır. ‘Market güzeli’ lakaplı Mina Ceran 2013 senesinde ünlü bir market zincirinin düzenlemiş olduğu “Face of Antalya” adlı güzellik müsabakasında birinci seçilmesi ile tanındı.

Mina Ceran yaşamı ve biyografisi

Mina Ceran 1 Ocak 1996 senesinde Antalya’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı Antalya’da geçti. Eğitim yaşamına Antalya’da başlayan Mina Ceran lise senelerına kadar ailesi ile birlikte yaşadı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde sürdürdü. Ardından Antalya Bilim Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde eğitim aldı.

Mina Ceran kimdir, nereli, kaç kardeş, boyu, kilosu, yaşı

Mina Ceran mesleki kariyer yolculuğuna 2013 senesinde ünlü bir market zinciri aracılığıyla tertip edilen “Face of Antalya” adlı güzellik müsabakasında birinci seçilmesi ile adım attı. 2014 senesinde Antalya Rixos Hotel’de görev aldı. 2015 senesinde İstanbul Ritz-Carlton Hotel’de stajyer olarak yer aldı. Ardından 2016 senesinde Dubai’de Rixos the Palm Dubai Müşteri İlişkileri Stajyeri olarak görev aldı.

Mina Ceran 2015 senesinde sosyal platformyı aktif kullanmaya başlayarak influencer ve blogger oldu. 2019 senesinde medya ve magazin dünyasında şarkıcı ve türkücü Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile sevgili olması ile gündeme geldi. Lakin ilişkileri sona ermiştir. Mina Ceran şimdilerde moda blogger’ı, influencer ve fenomen olarak yaşamına İstanbul’da sürdürmektedir.

Mina Ceran boy kilo ve hangi burç?

Mina Ceran boyu 1.70 cm kilosu 52 kg ve burcu Oğlak.

Mina Ceran sevgilisi?

Mina Ceran Sevgilisi Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül’dür. Lakin çift Temmuz 2021 tarihinde yollarını ayırdı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.