Mina Ceran kimdir, Mina Ceran kaç yaşında?

05.11.2021
54
Mina Ceran kimdir, Mina Ceran kaç yaşında?

Mina Ceran kimdir, biyografi bölümünde Mina Ceran biyografi sayfası ile karşınızdayız. Mina Ceran kaç yaşında?, Mina Ceran memleketi neresi, Mina Ceran facebook, Mina Ceran nereli, Mina Ceran instagram, Mina Ceran ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Mina Ceran kimdir? başlığımızın detayları..

Mina Ceran Kimdir – Mina Ceran Biyografi

Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut Kırmızıgül (Bazı zamancir) ile olan ilişkisiyle gündeme gelen moda blogger’ı Mina Ceran, 1996  Antalya doğumludur. Orta öğrenimini Antalya’da okuyan Mina Ceran, sonrasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünde sürdü.

2013’te bir market zincirinin gerçekleştirdiği “Face of Antalya” adlı güzellik müsabakasında birinci seçilen Mina Ceran, bunun yanı sıra moda blogger’ıdır.2014 senesinde Antalya Rixos Hotel’de  görev aldı.2015 senesinde İstanbul Rizt-Carlton Hotel’de stajyer olarak yer aldı.2016 senesinde Dubai’de Rixos the Palm Dubai müşteri ilişkileri stajyeri olarak görev aldı.

Mina Ceran’ın hem Instagram sayfasında hem de hazırladığı blog’da çoy sayıda takipçisi bulunmaktadır. Güzel Blogger Mina Ceran bazı takipçileri aracılığıyla son dönemin en gözde modellerinden Bella Hadid’e benzetilmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.