Mika Can Raun kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
106
Mika Can Raun kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mika Can Raun Kimdir, biyografi sitemizde Mika Can Raun ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mika Can Raun kaç yaşında?, Mika Can Raun memleketi neresi, Mika Can Raun evi nerede, Mika Can Raun nereli, Mika Can Raun instagram, Mika Can Raun ile alakalı her detay yazımızda..

Mika Can Raun Biyografi

Fenomen ve, şair, yazar Mika Can Raun 9 Temmuz 2001 İstanbul Büyükada’da dünyaya gözlerini açtı. Memleket aslen Şanlıurfa’dır. Bir dönem İstanbul Beşiktaş’ta yaşamını sürdürdü. Henüz ilkokul saatleri civarındayken şiir yazmaya başladı. 

Mika Can Raun boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Liseyi bitirdiktan sonra Marmara Üniversitesi Senaryo Yazarlığı Film Tasarımı Bölümü’nden eğitim hayatına sürdü.  Mika Can 15 yaşından bu yana ailesinden ayrı yaşamaya başladı. Büyükada’da yaşamasından ötürü yabancı dil öğrenmesi kolay oldu. 4 dil bilen Mika Can Raun İngilizce, Almanca ve Arapça konuşmaktadır. Sevdiği renk mavi ve en sevdiği çiçek papatyadır.

Mika Can Raun Çektiği video içerikleri ve paylaşımları ile popüler duruma geldi.  Günümüzde İstanbul Marmara Üniversitesi’nde senaryo yazarlığı yapmaktadır. Ekranlarda ve videolarda zayıf olması ile dikkatleri çekmektedir.

Günümüzde Büyükada’da yaşamını sürdürten ve bekar olan Mika Can Raun boyu 1.79 cm kilosu 39 kg burcu Yengeç.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.