Mika Can Raun kimdir, Mika Can Raun kaç yaşında?

05.11.2021
302
Mika Can Raun kimdir, Mika Can Raun kaç yaşında?

Mika Can Raun kimdir, biyografi bölümünde Mika Can Raun biyografi sayfası ile karşınızdayız. Mika Can Raun kaç yaşında?, Mika Can Raun memleketi neresi, Mika Can Raun facebook, Mika Can Raun nereli, Mika Can Raun instagram, Mika Can Raun ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Mika Can Raun kimdir? başlığımızın detayları..

Mika Can Raun Kimdir – Mika Can Raun Biyografi

2001 Büyükada’da doğan ve orada yaşayan genç fenomen Mika Can Raun,Armağan Çağlayan’ın 196Sekiz isimli YouTube kanalında Gör Beni programına konuk olmasıyla gündem olmuştur.

  Farklı davranışlarıyla adından söz ettiren Mika Can Raun,Youtube,TikTok ve Instagram gibi popüler sosyal platformda çektiği videolarla fenomen olmuştur. Çektiği videolar ile farklı zamanlarda eleştiri oklarının hedefi de olan Mika Can Raun’un büyük bir takipçi kitlesi bulunmaktadır.

Mika Can Raun aynı süredir şiir yazarıdır.İlkokulda şiir yazmaya başladığı şiirleri hususunda iddialı olduğunu belirtmektedir.Marmara Üniversitesi Senaryo Yazarlığı ve Film Tasarımı bölümünde okumaktadır.

 15 yaşından beri kendi parasını kazanmaya çalışan ve maddi hususta ailesinden herhangi bir destek almayan Raun, ailesiyle değil yalnız yaşıyor. Zayıflığıylada dikkat çeken Mika Can Raun,40 kilo olduğunu dile getirdi.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.