Mihre Mutlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
533
Mihre Mutlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Mihre Mutlu Kimdir?, biyografi sitemizde Mihre Mutlu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mihre Mutlu Kimdir? kaç yaşında?, Mihre Mutlu Kimdir? memleketi neresi, Mihre Mutlu Kimdir? evi nerede, Mihre Mutlu Kimdir? nereli, Mihre Mutlu Kimdir? instagram, Mihre Mutlu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Mihre Mutlu Kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Mihre Mutlu
Doğum tarihi: 17/02/1989 ( 30 Yaşında)
Doğum yeri: Samsun
Boyu: 1.74 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: Kova
Eğitim durumu: Üniversite, Lisans
Medeni hali: Evli (İbrahim Çelikkol)
Meslek: Mimarlık
İnstagram hesabı için tıklayın.

Mihre Mutlu Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Mimar ve bunun yanı sıra oyuncu İbrahim Çelikkol’un eşi Mihre Mutlu kimdir? Oyuncu Fahriye Evcen ile olan benzerlikleri ile de magazin dünyasında epey bulunan Mihre Mutlu yaşamı ve biyografisine ilişkin en güncel bilgiler kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Mihre Mutlu yaşamı ve biyografisi          

Mihre Mutlu 17 Şubat 1989 senesinde Samsun’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Samsun’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı ve bu alandan mezun oldu. Eğitim sürecine ardından Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık bölümünde devam etmiştir. Mesleki yaşamına ilk kez “Han İnşaat Şirketi” bünyesinde görev alarak başladı. Ardından bu süreci “Marsan Holding” takip etti.  Daha sonra profesyonel meslek yaşamına “Ali Türker Product”da sürdü. Özel yaşamında Türkiye’nin bi hayli beğeni alan ünlü oyuncularından İbrahim Çelikkol ile anılmaya başladı. Magazin ve medya camiasında ilk kez İbrahim Çelikkol ile nişanlandıkları haberleri yer aldı. Daha sonra bu birliktelik evlilikle taçlandırıldı. Günümüzde yaşamını Mimar olarak ilerleten Mihre Mutlu Ali adında bir oğlu olup Kala Film’de çalışmakta ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Mihre Mutlu İbrahim Çelikkol ne zaman evlendi?

Mihre Mutlu ve İbrahim Çelikkol 25 Mayıs 2017 senesinde hayatlarını birleştirmişlerdir. Söz konusu bu evlilik tamamen planlı bir biçimde gerçekleştirilmemiştir. Ünlü çift 2017 yazı tatilinde Datça’ya dostlarının yanına giderek evlenmeye orada aniden karar verirler. Evlilik öncesinde İbrahim Çelikkol’un Mihre Mutlu’yu ailesinden istediği bilinmektedir. Çiftin Aralık 2109 tarihinde Ali isimli bebekleri dünyaya gelmiştir.

Mihre Mutlu Fahriye Evcen benzerliği ile ilgili

Mihre Mutlu Fahriye Evcen benzerliği herkes aracılığıyla kabul
görmüş bir benzerliktir. Aşağıdaki fotoğrafta da Mihre Mutlu Fahriye Evcen yer
almaktadır. Gerçekten bir elmanın iki yarısı gibiler.

Mihre Mutlu yer aldığı diziler

Mihre Mutlu dizileri ve oynadığı film projeleri şuan için
yoktur. Gerçek yaşamında Mimar olarak mesleğini icra eden Mihre Mutlu Kala Film
çatısı altında çalışmalarına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.