Metin Pıhlıs kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
382
Metin Pıhlıs kimdir, nereli, kaç yaşında?

Metin Pıhlıs Kimdir, biyografi sitemizde Metin Pıhlıs ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Metin Pıhlıs kaç yaşında?, Metin Pıhlıs memleketi neresi, Metin Pıhlıs evi nerede, Metin Pıhlıs nereli, Metin Pıhlıs instagram, Metin Pıhlıs ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Metin Pıhlıs Biyografi

Metin Pıhlıs kimdir, kaç yaşında, nereli?

Metin Pıhlıs oyuncudur. 29 Şubat 1992 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi.  29 yaşındadır.  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda bulunan ünlü yönetmen, oyuncu ve yazar Yılmaz Erdoğan’ın yanında oturan oyuncu olarak tanınmaktadır.

Metin Pıhlıs yaşamı ve biyografisi

Metin Pıhlıs 29 Şubat 1992 senesinde Antalya’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Antalya’da başladı. Liseyi Antalya Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Sermaye Piyasası Bölümü’nde bitirdi ve mezun oldu.  Ardından Müjdat Gezen Sanat Okulunda eğitim aldı. Babası PLS Isıtma Soğutma Sistemleri’nin sahibidir.

Metin Pıhlıs boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Metin Pıhlıs 2020 senesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 projesinde Yılmaz Erdoğan’ın yanında yer aldı. Ayrıca Emir Can İğrek’in Akşamcı video müzik klibinde rol aldı. Metin Pıhlıs Ergun ile 30 Haziran 2019 senesinde evlendi.

Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Metin Pıhlıs boy, kilo ve hangi burç?

Metin Pıhlıs boyu 1.84 cm kilosu 75 kg ve burcu Balık.

Metin Pıhlıs sevgilisi, eşi kim, kiminle evlendi?

Metin Pıhlıs sevgilisi Gamzenur Ergun’dur. Metin Pıhlıs Gamzenur Ergun ile 30 Haziran 2019 tarihinde dünya evine girmiştir.  Metin Pıhlıs  eşi Gamzenur Ergun’un mesleği ise Öğretmenliktir.

Metin Pıhlıs Sihirli Annem, Arka Sokaklar dizisinde rol aldı mı, aslen nereli, Antalya’nın neresinden? Metin Pıhlıs neden Yılmaz Erdoğan’ın yanında, neden oynamıyor, hangi dizilerde oynadı, yer aldığı diziler, kime benziyor,  sevgilisi, eşi, ne zaman evlendi, yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

Metin Pıhlıs dizileri ve filmleri

  • 2020 Çok Güzel Hareketler Bunlar 2
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.