Metin Özkan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
111
Metin Özkan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Metin Özkan Kimdir?, biyografi sitemizde Metin Özkan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Metin Özkan Kimdir? kaç yaşında?, Metin Özkan Kimdir? memleketi neresi, Metin Özkan Kimdir? evi nerede, Metin Özkan Kimdir? nereli, Metin Özkan Kimdir? instagram, Metin Özkan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Metin Özkan Kimdir? Biyografi

Metin Özkan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Metin Özkan MHP ile özdeşleşen isimler içindedır. Metin Özkan gazeteci kimdir sorusunun yanında Metin Özkan ne mezunu sorusu da bi hayli popüler. Peki, Metin Özkan kimdir? Metin Özkan kiminle evlendi? Metin Özkan aslen nereli? Metin Özkan biyografisi sizlerle.

Metin Özkan biyografi

Metin Özkan başdanışman olarak MHP içinde bi hayli saygıdeğer bir kişilik.
Metin Özkan hangi gazetede yazıyor diye merak edenler için MHP basın kanalı Bengü Türk Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni görevini sürdürmektedir. Metin Özkan yaşamı ve Metin Özkan hakkında tüm detaylar ise şöyle;

1964 senesinde Yozgat’ta dünyaya gözlerini açan Metin Özkan, 25 yılı aşkın kariyerinde gazeteci ve televizyoncu kimliğiyle Ankara’da Ankara temsilciliği ve yönetici unvanı ile çalışmıştır. Metin Özkan, sürekli olarak Basın Kartı sahibidir. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem milletvekili adayı olmuştur.

Metin Özkan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Medya ve İletişimden Sorumlu Baş Danışmanı” olarak çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.