Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
216
Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir?, biyografi sitemizde Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? kaç yaşında?, Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? memleketi neresi, Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? evi nerede, Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? nereli, Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? instagram, Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Metin Kuş (Survivor Doktoru) Kimdir? Biyografi

Metin Kuş Kimdir? (Survivor Doktoru) Nereli? Kaç Yaşında?

Survivor doktoru Metin Kuş ne doktoru? Survivor’daki doktor kim? Metin Kuş evli mi? Metin Kuş eşi kim? Metin Kuş çocukları var mı? Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Metin Kuş kimdir?Survivor Doktoru Metin Kuş, 21 Haziran 1963 senesinde Mersin Tarsus’ta dünyaya gözlerini açtı. İkizler burcu olan Metin Kuş’un yaşam öyküsü ise şöyle.

Metin Kuş, eğitim yaşamını Tarsus’ta geçirir. İlköğretim, Ortaokul ve Lise eğitimini Tarsus’ta tamamlayarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazanır ve 1988 senesinde mezun olur. Diyarbakır ve Bilecik illerinde zorunlu hizmetini bitirdiktan sonra bugün İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, Özel Göztepe Hastanesi ile doktorluk kariyerini sürdürmeye devam etmiştir.

Survivor yarışması ile yolları ise gelen bir teklif ile kesişir. Metin Kuş, Survivor yarışmasının doktoru olduktan sonra farklı bölgelerce sempati elde etmiştir.

Metin Kuş özel yaşamında yelken açmak ve motosiklete binmek gibi hobileri bulunmaktadır. Motosiklet sevdası ise babadan kalma bir özelliktir.

Metin Kuş, 2016 senesinden bu yana “Caddebostan Intermed Doktor” Ofislerinde hastalarını kabul etmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.