Metin Korkmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
278
Metin Korkmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Metin Korkmaz kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Metin Korkmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Metin Korkmaz kimdir? kaç yaşında?, Metin Korkmaz kimdir? memleketi neresi, Metin Korkmaz kimdir? evi nerede, Metin Korkmaz kimdir? nereli, Metin Korkmaz kimdir? instagram, Metin Korkmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Metin Korkmaz kimdir? Biyografi

Metin Korkmaz nereli? Kaç yaşında?

Metin Korkmaz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Metin Korkmaz sevgilisi, eşi, karısı, kızı kim? Metin Korkmaz boy kilo yaş bilgileri, Popçu Çağla’nın eşi Metin Korkmaz ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Metin Korkmaz yaşamı ve biyografisi

Metin Korkmaz Türk Spor menajeridir. Türk şarkıcı Popçu Çağla’nın eşidir.

Metin Korkmaz kimdir boy kilo

Metin Korkmaz 1969 senesinde İstanbul Kasımpaşa’da dünyaya gözlerini açtı. 26 yıllık spor ve menajerlik kariyeri boyunca yüzlerce transfere imza atan isim olarak tanınmaktadır. Geçmiş senelerda başta Türk futbolunun önemli simalarından Rıdvan Dilmen, Tanju Çolak, Uğur Tütüneker, Ertuğrul Sağlam, Sergen Yalçın, Yusuf Şimşek, Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Mbia, Samuel Eto, Pablo Batalla ve Celustka gibi birden fazla  futbolcuyu transfer etmesi ile gündeme gelmiştir.

Ayrıca Türk futbolunda Teknik Direktör Yılmaz Vural, Samet Aybaba, Kemal Kılıç, Cem Pamiroğlu, Sergen Yalçın, Hakan Kutlu gibi isimlerle yan yana çalışmıştır.

Metin Korkmaz ile Popçu Çağla evlidir. Metin Korkmaz boyu 1.76 cm kilosu 80 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.