Meter Mevsimler kimdir, Meter Mevsimler kaç yaşında?

06.11.2021
630
Meter Mevsimler kimdir, Meter Mevsimler kaç yaşında?

Meter Mevsimler kimdir, biyografi bölümünde Meter Mevsimler biyografi sayfası ile karşınızdayız. Meter Mevsimler kaç yaşında?, Meter Mevsimler memleketi neresi, Meter Mevsimler facebook, Meter Mevsimler nereli, Meter Mevsimler instagram, Meter Mevsimler ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Meter Mevsimler kimdir? başlığımızın detayları..

Meter Mevsimler Kimdir – Meter Mevsimler Biyografi

Meter Mevsimler, 1985 Kıbrıs,Lefkoşa doğumludur.Kıbrıs’ta ilk,orta ve liseyi bitirdi.2003 senesinde Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümden 2010 senesinde mezun olmuştur. Futbol ile spor yaşamına başlayan Meter ardından sırasıyla basketbol ve atletizm ile ilgilenmiş. Çocukluğu ve gençliği boyunca sporla iç içe olan Meter ardından 2006 senesinde vücut geliştirmede karar kılmış. Genetik olarak bu spora bi hayli yatkın olması, spor geçmişi ve çalışma azmi de buna eklenince hayallerine kavuşmuş.

Bir çok fitness müsabakasında birincilikleri ve dereceleri mevcut. Kıbrıs’taki Pro Fitness Model yarışmalarında birinci, 2011 senesinde yapılan Türkiye Fitness Jimlastik müsabakasında ise üçüncülük elde etmiştir.

 Buna takiben arkasına çeşitli ünlü giyim ve supplement firmaları ile yeni yarışmaları için sponsorluk imzalamış. 2011 sayısında ise ”Muscle & Fitness” dergisinin ilk yerli Türk kapağı olma hakkını yakalamıştır.

Meter Mevsimler, şimdilerde Survivor 2020 Ünlüler takımı  yarışmacıları içinde yer aldı. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.