Metehan Parıltı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
197
Metehan Parıltı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Metehan Parıltı kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Metehan Parıltı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Metehan Parıltı kimdir? kaç yaşında?, Metehan Parıltı kimdir? memleketi neresi, Metehan Parıltı kimdir? evi nerede, Metehan Parıltı kimdir? nereli, Metehan Parıltı kimdir? instagram, Metehan Parıltı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Metehan Parıltı kimdir? Biyografi

Metehan Parıltı nereli? Kaç yaşında?

Metehan Parıltı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Metehan Parıltı hangi okulda, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Metehan Parıltı yaşamı ve biyografisi

Metehan Parıltı Türk çocuk dizi oyuncusudur. Dizi filmlerde özellikle de flashback sahnelerinde rol alarak tanınmaya başladı.

Metehan Parıltı hangi okulda, oynadığı diziler

Metehan Parıltı 27 Kasım 2010 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. İlköğretim öğrencisi olarak eğitimini ilerleten Metehan Parıltı, oyunculuk kariyerine ilk kez 2019 senesinde “Kuzgun” dizisi ile adım attı. “Kuzgun” dizisinde “Kuzgun” karakterinin çocukluğunu canlandıran Metehan Parıltı aynı yıl “Afili Aşk, Kadın dizilerinde de boy gösterdi. 2020 senesinde Öğretmen” dizisinde “Ali” rolü ile ve aynı yıl “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinde şehzade olarak rol alan isim oldu.

Metehan Parıltı yaş boy kilo

Metehan Parıltı dizileri ve filmleri

Metehan Parıltı yer aldığı diziler? Metehan Parıltı hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Uyanış Büyük Selçuklu
  • 2020 Öğretmen
  • 2019 Kuzgun
  • 2019 Afili Aşk
  • 2019 Kadın
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.