Mesut Can Tomay kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
85
Mesut Can Tomay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mesut Can Tomay Kimdir, biyografi sitemizde Mesut Can Tomay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Mesut Can Tomay kaç yaşında?, Mesut Can Tomay memleketi neresi, Mesut Can Tomay evi nerede, Mesut Can Tomay nereli, Mesut Can Tomay instagram, Mesut Can Tomay ile alakalı her detay yazımızda..

Mesut Can Tomay Biyografi

Mesut Can Tomay 2 Haziran 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Kars’tır. Çocukluk senelerı ve eğitim yaşamı ilk kez Kars Yusufpaşa Mahallesi’nde geçti. 9 yaşından sonra Kars’tan ayrıldı ve yeniden İstanbul’da yaşamaya başladı. Mesut Can Tomay medya ve oyunculuk kariyeri çektiği vine videoları ve sonrasında Yetenek Sizsiniz yarışma programına katılması ile bir anda değişti.

Mesut Can Tomay babası

Mesut Can Tomay oyunculuk kariyerine 2013 senesinde beyazperde de oynadığı Mc Dandik adlı sinema filmi ile gerçekleştirdi.

Mesut-Can-Tomay

En büyük çıkışını 2016 yapımı Kördüğüm dizisinde oynadığı İsmail rolü oldu. İkinci Şans, Yolsuzlar Çetesi, Maide’nin Altın Günü gibi film projelerinde rol alan Mesut Can Tomay bunun yanı sıra sosyal platform fenomenidir.

Mesut Can Tomay yaşı

2020 senesinde Menajerimi Ara ve Tam Kafadan Karavana filmlerinde rol alan isim oldu.

Ali Biçim Mesut Can Tomay

Ali Biçim Mesut Can Tomay bunun bunun yanında video içerikleri ile de sosyal platform hesaplarında milyonlarca kişi aracılığıyla takip edilmektedir.

Mesut Can Tomay boyu 1.72 cm kilosu 82 kg ve burcu İkizler.

Mesut Can Tomay yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2020 Tam Kafadan Karavana
  • 2020 Menajerimi Ara
  • 2017 Maide’nin Altın Günü
  • 2016 İkinci Şans
  • 2016 Kördüğüm
  • 2016 Yolsuzlar Çetesi
  • 2013 Mc Dandik
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.