Meryem Kasap kimdir, Meryem Kasap kaç yaşında?

06.11.2021
452
Meryem Kasap kimdir, Meryem Kasap kaç yaşında?

Meryem Kasap kimdir, biyografi bölümünde Meryem Kasap biyografi sayfası ile karşınızdayız. Meryem Kasap kaç yaşında?, Meryem Kasap memleketi neresi, Meryem Kasap facebook, Meryem Kasap nereli, Meryem Kasap instagram, Meryem Kasap ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Meryem Kasap kimdir? başlığımızın detayları..

Başlıklar

Meryem Kasap Kimdir – Meryem Kasap Biyografi

Meryem Kasap,1992 senesinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Atletizm ile uğraşmaktadır.Sporla tanışması lise senelerında başlamış ve  lise takımında 2 yıl hentbol oynamıştır. Daha sonra bireysel spor yapma kararı alıp atletizme yönelmiştir. Meryem milli sprocudur. Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda ülkesine madalya kazandırmıştır. Şu an hala aktif spor yaşamına devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapıyor.

Meryem Kasap, Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulununde mezun olmuştur.

Sosyal medyayı da etkin biçimde kullanan genç atlet Survivor 2020’de gönüllüler kadrosunda bulunan yer alarak yarışacak.

Güzel fiziğiyle ve dikkat çeken Meryem Kasap’ın 445 binden fazla Instagram takipçisi yer alıyor.

Geçen sezon sakatlığı sebebiyle Survivor 2020’de istediğini gösteremeyen ve diskalifiye olan Meryep Kasam yeniden Survivor’da bulunacak. İzleyicinin vedasına çok üzüldüğü ve yeniden izlemek istediği Meryem Kasap Survivor 2021’e davet edildi. 

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.