Meryem Demir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
120
Meryem Demir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Meryem Demir kimdir?, biyografi sitemizde Meryem Demir kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Meryem Demir kimdir? kaç yaşında?, Meryem Demir kimdir? memleketi neresi, Meryem Demir kimdir? evi nerede, Meryem Demir kimdir? nereli, Meryem Demir kimdir? instagram, Meryem Demir kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Meryem Demir kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Meryem Demir
Doğum tarihi: 1 Ocak 1977
Doğum yeri: Çorum
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Hakan Demir ile)
Meslek: İlahiyatçı
İnstagram hesabı için tıklayın

Meryem Demir nereli? Kaç yaşında?

Meryem Demir kimdir, nereli, kaç yaşında? Evli mi, eşi kimdir, çocuğu var mı? Meryem Demir ne dedi, ile ilgili araştırılan detaylar kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Meryem Demir yaşamı ve biyografisi

Meryem Demir Türk Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Kadın Kolları Başkanı ve AKP Belediye Meclis üyesidir. Meryem Demir Mayıs 2020 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a video konferans yöntemi ile yapılan toplantıda söylediği sözlerle gündeme geldi.

Meryem Demir ne mezunu

Meryem Demir 1 Ocak 1977 senesinde Çorum’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Çorum’dur. Eğitim ve öğrenimine Çorum’da başlayan Meryem Demir liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına Eskişehir Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde sürdü. Mezun olduktan sonra Çorum’da yaşamaya başladı.  Meryem Demir Çorum’da AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapmaktadır. Bu görevi uzun yıllardan beri sürdürmektedir. Hakan Demir ile evli olup bu evliliklerinden Zeynep, Mustafa ve Ali Çınar Demir adında 3 çocukları bulunmaktadır.

Meryem Demir kimdir

AKP Çorum Kadın Kolları Başkanı ve AKP Belediye Meclis üyesi Meryem Demir Mayıs 2020 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dile getirdiği sözlerle gündeme geldi.  Video konferans toplantısına AKP Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum İl Genel Meclis Başkanı Osman Günal ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı. Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’dan sonra söz olan AKP’nin Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, şu kelimeleri dile getirdi.

“Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama arada bir diyorum ki,çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Meryem Demir’in bu kelimelerine karşın “Haşa, Allah onları en güzel biçimde yetiştirmek nasip etsin” cevabı verdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.