Meryem Can kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
258
Meryem Can kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Meryem Can kimdir?, biyografi sitemizde Meryem Can kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Meryem Can kimdir? kaç yaşında?, Meryem Can kimdir? memleketi neresi, Meryem Can kimdir? evi nerede, Meryem Can kimdir? nereli, Meryem Can kimdir? instagram, Meryem Can kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Meryem Can kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Meryem Can
Doğum tarihi: 9 Mart 1995
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Balık
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın.

Meryem Can nereli? Kaç yaşında?

Meryem Can kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Meryem Can sevgilisi? Meryem Can yeni videoları, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Meryem Can yaşamı ve biyografisi

Meryem Can Türk fenomen ve youtuber’dır. Youtuber, sosyal platform fenomeni olarak önü açılan Meryem Can Türkiye’de popüler youtuberlar içindedır.

Meryem Can yeni videoları

Meryem Can 9 Mart 1995 senesinde İstanbul Kartal’da 3 kardeşli bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı İstanbul’da geçti. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Meryem Can Medine Tayfur Sökmen Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nde sürdürdü. Meryem Can memleketi aslen Balıkesir, Bandırmalı’dır. Meryem Can internet dünyasında feneomenler içinde yıldızının parlaması ilk kez ünlü yerli ve yabancı youtuberları incleyerek başladı. Ardından kendi kanalını kuran Meryem Can kısa bir sürede ünlendi. Genç youtuberın en yakın dostlarından bir diğeride kendi gibi youtuber olan Elif Yalçıntanınan’dır.

Meryem Can sevgilisi

Meryem Can ilk zamanlar kişisel bakım, giyim, makyaj tarzında videolar paylaşmıştır. Ardından vlog ve çeşitli tiplemelerle videolar çekti. Lakin sonrasında 24 saat boyunca her şey serisi ile bir hayli önemli kitleye ulaştı. 24 saat boyunca her şey pembe, 24 saat boyunca her şey siyah ve 24 saat boyunca her şey turuncu videoları ile milyonlarca izleme ve takipçiye sahip oldu. Meryem Can 2019 senesinde ATV’de yayına giren “Kim Milyoner Olmak ister” yarışma programına katıldı fakat ikinci soruda elendi.

Meryem Can bekar olup yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Yeni videoları ile fenomenliğine sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.