Merve Kutlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
513
Merve Kutlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Merve Kutlu Kimdir, biyografi sitemizde Merve Kutlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Merve Kutlu kaç yaşında?, Merve Kutlu memleketi neresi, Merve Kutlu evi nerede, Merve Kutlu nereli, Merve Kutlu instagram, Merve Kutlu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Merve Kutlu Biyografi

Merve Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Merve Kutlu youtuber ve sosyal platform fenomenidir. 9 Mart 1994 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya geldi. Günümüz saygınlığı ile 26 yaşındadır. Makyaj ve güzellik üzerine çektiği videolar ve vloglar aracılığıyla tanınmaya başladı.

Merve Kutlu yaşamı ve biyografisi

Merve Kutlu 9 Mart 1994 senesinde Zonguldak’ta dünyaya gözlerini açtı. Karadenizli fenomenin annesi Rizeli, babası Trabzonlu ’dur. Eğitim yaşamına Zonguldak’ta başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde sürdü ve mezun oldu. Ardından İstanbul Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans eğitim hayatına başladı.

Merve Kutlu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Alışveriş yapmayı çok seven güzel fenomen Merve Kutlu en sevdiği renk mor. Favori makyaj ürünü rimel. Tutumlu bir insan olduğunu ifade eden fenomen, ağız ve diş gıcırdatması, tesbih sallanmasına sinir olmaktadır. Ayrıca yüksekten, böceklerden ve karanlıktan çok korkmaktadır. Kısır, ıslak kek, yaprak sarması, makarna salatasını seven fenomen, hamur işi yemekleri sevmemektedir. En sevdiği çizgi filmler içinde Tom ve Jerry, Tweety ve Şirinler yer alırken en sevdiği sanatçı ise Yalın.

Merve Kutlu şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Merve Kutlu boy kilo ve hangi burç?

Merve Kutlu boyu 1.65 cm kilosu 55 kg ve burcu Balık. Göz rengi de kahverengidir.

Merve Kutlu sevgilisi var mı?

Merve Kutlu sevgilisi, aşk yaşamına ilişkin olarak yakın tarihte Veysel Yiğit ile sevgili olduğu ve evlenme teklifi aldığı söylenmektedir. Merve Kutlu  Veysel Yiğit ile 2 Temmuz 2021 tarihinde sözlenmiştir. Merve Kutlu’nun tiktok videoları, mesleği, ne kadar kazanıyor sorguları popülerdir. Merve Kutlu kimdir, kaç yaşında, instagram, tiktok, youtube hesapları, sevgilisi, makyaj, tesettür, temizlik gibi konular ile ilgili bilgileri derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.