Merve Kutlu kimdir, Merve Kutlu kaç yaşında?

04.11.2021
557
Merve Kutlu kimdir, Merve Kutlu kaç yaşında?

Merve Kutlu kimdir, biyografi bölümünde Merve Kutlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Merve Kutlu kaç yaşında?, Merve Kutlu memleketi neresi, Merve Kutlu facebook, Merve Kutlu nereli, Merve Kutlu instagram, Merve Kutlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Merve Kutlu kimdir? başlığımızın detayları..

Merve Kutlu Kimdir – Merve Kutlu Biyografi

Sosyal medya aracında yaptığı paylaşımlar ile bi hayli beğeni alan Merve Kutlu,makyaj ve güzellik üzerine çektiği videolar ve vloglar ile tanınmaya başlamiştır. Merve Kutlu,1994 senesinde Zonguldak’ta dünyaya gözlerini açtı.Annesi Rizeli,babası Trabzonlu’dur. Eğitim yaşamına Zonguldak’ta başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde sürdü ve mezun oldu. Ardından İstanbul Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans eğitim hayatına başladı.

Merve Kutlu makyaj ve güzellik videolarını ile ilgi çekiyor. Genelde videoları makyaj üzerine, videolarındaki tatlı sempatik halleri bir seyirci kitlesinin oluşmasını sağlamıştır.Merve Kutlu’nun youtube hesabındaki abonesi sayısı 326bindir. 

Merve Kutlu sevgili olduğu ve evlenme teklifi aldığı Veysel Yiğit ile 2 Temmuz 2021 tarihinde sözlenmiştir. 

Merve Kutlu ve abisi, genetik olarak astım bronşit hastasıdır. Küçükken bu hastalığının nasıl tedavi edileceği için Ankara’da tedavi görmüştür. Şu anda bu rahatsızlığı geçmiştir. Lakin şu anda baş dönmesi ve mide bulantısıyla kendini gösteren vertigo rahatsızlığına sahiptir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.