Merve Küçükçağlayan kimdir, Merve Küçükçağlayan kaç yaşında?

07.11.2021
145
Merve Küçükçağlayan kimdir, Merve Küçükçağlayan kaç yaşında?

Merve Küçükçağlayan kimdir, biyografi bölümünde Merve Küçükçağlayan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Merve Küçükçağlayan kaç yaşında?, Merve Küçükçağlayan memleketi neresi, Merve Küçükçağlayan facebook, Merve Küçükçağlayan nereli, Merve Küçükçağlayan instagram, Merve Küçükçağlayan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Merve Küçükçağlayan kimdir? başlığımızın detayları..

Merve Küçükçağlayan Kimdir – Merve Küçükçağlayan Biyografi

Merve Küçükçağlayan,tecrübeli oyuncu Bartu Küçükçağlayan ile Eylül 2019’da evlenmiştir.Merve Küçükçağlayan, Boğaziçi Üniversitesi’nden Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur derecesiyle 2012’de mezun oldu.Yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk ve Ergen Klinik Psikoloji’nde yapmıştır. Klinik Psikolog, Çocuk ve Ergen Psikoterapisi olarak kariyerine sürdürmektedir.

Okul senelerında Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Kliniği,Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü ve PSI Gelişim, Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde stajyer olarak çalışmıştır. Yine yüksek lisans zamanında psikolojik danışmanlık merkezinde iki yıl staj yapmıştır. “Çocuklarda Şiddet Algısı’ konulu bir çalışmada yer almış ve yüksek lisans tezini de bu çalışma üzerine yazmıştır. Çocuklarla ve ergenlerle psikodinamik yönelimli terapi çalışmalarına sürdürmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.